Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

Wyniki eliminacji powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Mar
23

Wyniki eliminacji powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoW dniu 23 marca 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbywały się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech turniejach: recytatorskim, poezji śpiewanej oraz wywiedzione ze słowa. Poniżej podajemy wyniki wszystkich kategorii.

Posted By CIT Lubliniec read more

Zebranie Koła PTTK

Mar
23

Zebranie Koła PTTKW związku z utworzeniem Koła Terenowego PTTK w Lublińcu informujemy członków PTTK w Lublińcu i okolicy, że dnia 24 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu, mieszczącej się przy ul. Sądowej 9 (sala nr 19, I piętro) odbędzie się Walne Zebranie Wyborcze. Początek zebrania: godz. 17:00, drugi termin: godz. 17:30.

Posted By CIT Lubliniec read more

Wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka Kubicieli

Mar
23

Wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka KubicieliGaleria pod Glinianym Aniołem” mieszcząca się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka Kubicieli, który odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00 w galerii.

Posted By CIT Lubliniec read more

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 2

Mar
22

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 2Nowo tworzona Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Lublińcu (ul. Droniowicka 45) serdecznie zaprasza na dzień otwarty27 marca 2017 r., który rozpocznie się o godz. 16:00 spotkaniem z Dyrektorem. Zakończenie zaplanowano na godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec read more

XIX Lubliniecka Wiosna Kulturalna

Mar
22

XIX Lubliniecka Wiosna KulturalnaMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w XIX Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej, która odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 roku. Zgłoszenia można nadsyłać na karcie zgłoszenia do dnia 07.04.2017 r.

Posted By CIT Lubliniec read more

Wernisaż malarstwa studentów Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

Mar
21

Wernisaż malarstwa studentów Akademii im. Jana Długosza w CzęstochowieGaleria pod Glinianym Aniołem” zaprasza na wernisaż malarstwa studentów Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, który odbędzie się w holu Miejskiego Domu Kultury w dniu 7 kwietnia 2017 roku o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec read more

Wykład UTW w Lublińcu

Mar
21

Wykład UTW w LublińcuUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na wykład Patrycji Kulig pt. „Ogólne zasady zdrowego żywienia – otyłość”, który odbędzie się we wtorek, 28 marca 2017 roku o godz. 16:00. Miejscem spotkania będzie Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec read more

Akademia Kreatywności - warsztaty „Wielkanocne sianko”

Mar
19

Akademia Kreatywności - warsztaty Wielkanocne siankoGaleria pod Glinianym Aniołem zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii Kreatywności: 05.04.2017 r., godz. 16.30 I grupa, godz. 18:00 – II grupa: warsztaty „Wielkanocne sianko”. Na zajęciach wykonywane będą ozdoby z sianka. Powstaną koguciki, kurki, zajączki, koszyczki, ozdoby na świąteczny stół, a także dekoracje do donicy lub wazonu.

Posted By CIT Lubliniec read more

Lublinieckie Koło Amazonek

Mar
19

Wystartowało Lublinieckie Koło Amazonek8 marca, dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Kobiet Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zainicjowało projekt pt. AMAZONKI RAZEM Z SENIORAMI. Zadanie to otrzymało wsparcie Burmistrza Miasta Lublińca. Autorkami projektu są amazonki, studentki UTW, które dotknęła choroba nowotworowa i każda z nich musiała samodzielnie pokonać traumę diagnozy, trudności leczenia i rehabilitacji pod każdym względem: informacyjnym, logistycznym, psychologicznym oraz dystansu kilometrów do lekarzy ekspertów

Posted By CIT Lubliniec read more

Fotograf z Lublińca ponownie nagrodzony w Śląskiej Fotografii Prasowej

Mar
19

Fotograf z Lublińca ponownie nagrodzony w Śląskiej Fotografii PrasowejW czwartek, 16 marca, rozstrzygnięty został konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej 2016. Wygrał Tomasz Jodłowski, niegdyś fotoreporter Dziennika Zachodniego. Przyznano także Nagrodę Specjalną, którą otrzymał Dawid Chalimoniuk. W gronie nagrodzonych znalazł się także fotograf z Lublińca. Daniel Dmitriew powtórzył w nim sukces sprzed roku.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to lubliniecturystycznie.pl RSS