Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

Informacja

Apr
21

CIT Lubliniec logoZ powodu urlopu pracownika w niedzielę, 23.04.2017 r. Centrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Posted By CIT Lubliniec read more

Informacja

Apr
18

CIT Lubliniec logoW dniach 18 - 20.04.2017 r. Centrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Posted By CIT Lubliniec read more

Informacja ZGKLIC

Apr
13

Basen Kryty w LublińcuZarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa informuje, że Basen Kryty w Lublińcu przy ul. Powstańców Śl. 42 w sobotę, 15 kwietnia 2017 roku będzie nieczynny. Jednocześnie informuje, że termin na wykupione karnety zostaje przedłużony o czas trwania przerwy.

Posted By CIT Lubliniec read more

Oficjalne otwarcie Klubu Lublinieckie Amazonki

Apr
12

Oficjalne otwarcie Klubu Lublinieckich AmazonekKlub Lublinieckie Amazonki zaprasza na uroczyste otwarcie, które odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2017 roku o godz. 16:00 w siedzibie Zespołu „Halka” (Lubliniec, ul. Stalmacha 12).

Posted By CIT Lubliniec read more

Wernisaż oraz wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Apr
11

Wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę WielkanocnąW dniu 10 kwietnia 2017 r. w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się wernisaż wystawy pisanek w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Panująca w galerii atmosfera oraz dekoracje i prace plastyczne w postaci pięknych pisanek wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat.

Posted By CIT Lubliniec read more

Wystawa malarstwa studentów AJD w Częstochowie

Apr
11

Wystawa malarstwa studentów AJD w CzęstochowieW piątkowe popołudnie 7 kwietnia 2017 r. w holu MDK podczas wernisażu swoje prace zaprezentowali studenci Akademii Jana Długosza w Częstochowie: Monika Siwiec, Karolina Jasińska, Dawid Masionek oraz Tomasz Masionek. Zapraszamy na wystawę, którą można oglądać do 30 kwietnia 2017 r.

Posted By CIT Lubliniec read more

V Lublinieckie Warsztaty Muzyczne „Gram bo lubię”

Apr
10

V Lublinieckie Warsztaty Muzyczne Gram bo lubięZapraszamy na 5 edycję warsztatów muzycznych "Gram bo lubię", które odbędą się 18 kwietnia o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Na godz. 19:00 zaplanowano koncert Leszka Cichońskiego wraz zespołem Asformation.

Posted By CIT Lubliniec read more

I Debata dotycząca Transplantacji

Apr
10

I Debata dotycząca TransplantacjiZapraszamy serdecznie na pierwszą Debatę w naszym mieście dotyczącą ważnego i trudnego tematu jakim jest Transplantacja, która odbędzie się 19.04.2017 roku o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Debata jest wydarzeniem bezpośrednio przygotowującym do Kampanii "Twoje TAK ma ZNACZNIE".

Posted By CIT Lubliniec read more

Anka Czytanka - "O Melce, przyjaciółce jednorożca"

Apr
09

Anka Czytanka - O Melce, przyjaciółce jednorożcaGaleria Pod Glinianym Aniołem i Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń we wtorek, 25 kwietnia 2017 r. o godz. 17:30 zapraszają na spotkanie z „Anką Czytanką”. Tym razem dzieci poznają opowieść interaktywną pt. "O Melce, przyjaciółce jednorożca". To ciepła, zabawna i wzruszająca historia przyjaźni dziewczynki z magicznym stworzeniem - jednorożcem, który nie opuszcza jej w potrzebie i ratuje ją z kłopotów.

Posted By CIT Lubliniec read more

Ambulans krwiodawców w Lublińcu

Apr
09

Mobilny Punkt Poboru Krwi odwiedzi LubliniecWe wtorek, 11 kwietnia 2017 r., na lublinieckim rynku w godz. 9:00 – 15:30 będzie udostępniony autobus-ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, w którym można będzie honorowo oddać krew.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to lubliniecturystycznie.pl RSS