Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standard

Current Style: Standard

Patriotyczny Lubliniec - oddaj hołd Powstańcom Warszawskim

Jul
20

Patriotyczny Lubliniec - oddaj hołd Powstańcom Warszawskim1 sierpnia 2017 r. na Bulwarze Grotowskiego odbędzie się wydarzenie pt. „Patriotyczny Lubliniec oddaj hołd Powstańcom Warszawskim” zorganizowane przez Fundacja "Wspieram cicho i skutecznie", PatriotycznyLubliniec oraz Hufiec ZHP Lubliniec. Częścią wydarzenia będzie pokaz filmów patriotycznych w Muzeum Edyty Stein. Szczegółowy program poniżej.

Posted By CIT Lubliniec read more

Jubileusz 50 lat Kokotka

Jul
20

Jubileusz 50 lat Kokotka

Hufiec ZHP Lubliniec zaprasza na obchody 50 lat istnienia Harcerskiego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego KOKOTEK, które odbędą się w sobotę 29 lipca 2017 r. od godz. 15:00 na terenie Ośrodka w Kokotku. W programie rozpoczęcie uroczystym apelem, zwiedzanie obozów, koncert muzyki żeglarskiej z zespołem Segars i ognisko.

Posted By CIT Lubliniec read more

Ambulans Krwiodawstwa w Lublińcu

Jul
20

Ambulans Krwiodawstwa w LublińcuW piatek, 28 lipca 2017 r., na na lublinieckim Rynku w godz. 9:00 – 15:30 będzie udostępniony autobus-ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, w którym można będzie honorowo oddać krew.

Posted By CIT Lubliniec read more

7 Bieg Kamienny i biegi dla dzieci w Koszwicach

Jul
20

7 Bieg Kamienny i biegi dla dzieci w KoszwicachKlub Start Koszwice zaprasza na 7 Bieg Kamienny i biegi dla dzieci w Koszwicach, które odbędą się w niedzielę 23 lipca 2017 r. o godz. 16.00. Trasa do pokonania to 10 km dla dorosłych, a dla dzieci biegi na dystansach: 100, 200 i 400 metrów. Zapisy na stronie http://start-koszwice.pl/zapisyinfo/ . Start i Meta Biegu: ogród restauracji Karczma Koszwice.

Posted By CIT Lubliniec read more

Letnia trasa koncertowa Radia Piekary

Jul
11

Letnia trasa koncertowa Radia Piekary22 lipca 2017 r. od godz. 17:00 zapraszamy na Bulwar Franciszka Grotowskiego na koncert w ramach „Letniej Trasy Koncertowej Radia Piekary”. Wystąpią Arkadia Band, Sandra i Joachim Koj, Karolina i Adam Krawczyk, Jesica, Weronika, Magdalena Pal oraz zespół Ed-Ka.

Posted By CIT Lubliniec read more

Szkolenie „Świadoma – JA” w OSR Strzelnica

Jul
11

Szkolenie „Świadoma – JA” w OSR StrzelnicaZapraszamy Lublińczanki na szkolenie „Świadoma-JA”, będącej kontynuacją kampanii „Bezpieczny Lubliniec-Bezpieczna Ja”. Szkolenie organizuje Stowarzyszenie Żołnierzy Wojsk Specjalnych „Zjednoczeni Zwyciężymy”. Opłata wpisowa – 50 zł od osoby za trzy dni szkolenia. Zajęcia odbywać się będą z podziałem na dwie grupy: I grupa 17-21.07; II grupa 14-18.08. Zapisy i więcej informacji – OSR Strzelnica tel. +48 734 149 201.

Posted By CIT Lubliniec read more

Święto Policji

Jul
06

Święto PolicjiKomendant Powiatowy Policji w Lublińcu, Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" oraz Wójt Gminy Koszęcin zapraszają na Święto Policji, które odbędzie się 10 lipca 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Pałacowo-Parkowym przy ul. Zamkowej 3 w Koszęcinie.

Posted By CIT Lubliniec read more

Koszęcin wyplata w wiklinie

Jul
06

Koszęcin wyplata w wiklinieGmina Koszęcin oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Koszęcinie zapraszają na wydarzenie "Koszęcin wyplata w wiklinie", które odbędzie się w sobotę, 8 lipca 2017 r. w Koszęcinie na ul. Sportowej 1. Rozpoczęcie o godz. 15:00. Na imprezie pojawią się m.in. Pascal Brodnicki, Eleni, Krzysztof Respondek.

Posted By CIT Lubliniec read more

Bieg Night Run vol. XIX z Mafia Team

Jul
06

Bieg Night Run vol. XIX z Mafia TeamMafia Team Lubliniec zaprasza na kolejny nocny bieg Night Run vol. XIX, który odbędzie się 13 lipca 2017 r. Rozpoczęcie o godz. 22.00, czas przebiegnięcia ok. 1h, zbiórka na parkingu przy Bulwarze im. Franciszka Grotowskiego. Prosimy o zabranie czołówek/latarek oraz elementów odblaskowych.

Posted By CIT Lubliniec read more

Informacja

Jul
06

InformacjaInformujemy, iż z powodu wyjazdu terenowego pracownika w czwartek 06.07.2017 r. Centrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein będą czynne w godz. 10:00-15:30. Przepraszamy za utrudnienia.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to lubliniecturystycznie.pl RSS