Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standard

Current Style: Standard

badminton

19 Turniej Seniorów Netto Cup w Szczecinie

Feb
13

19 Turniej Seniorów Netto Cup w Szczecinie Troje zawodników STB Energii Lubliniec wzięło udział w odbywającym się w dniach 11-12 lutego Ogólnopolskim Turnieju Seniorów Netto Cup w Szczecinie. I tym razem nasi zawodnicy wrócili z zawodów z medalami.

Posted By CIT Lubliniec read more

Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice

Jan
10

STB Energia LubliniecW sobotę, 7 stycznia, w Pabianicach odbył się pierwszy w tym roku ogólnopolski turniej badmintona seniorów. STB Energię Lubliniec na turnieju reprezentowało 8 zawodników i większość z nich wróciła z zawodów z medalami.

Posted By CIT Lubliniec read more

XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP

Dec
05

XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP W sobotę, 3 grudnia, w Solcu Kujawskim rozegrano XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP. W turnieju wzięło udział 140 zawodników. STB Energię Lubliniec w rozgrywkach reprezentowali: Danuta Foryta, Iwona Ostrowska, Henryk Swoboda i Jacek Osadnik. I tym razem nasi badmintoniści wrócili z medalami.

Posted By CIT Lubliniec read more

Mistrzostwo Polski na Gimnazjadzie!!!

Jun
08

STB Energia LubliniecZawodniczki Społecznego Towarzystwa Badmintona Energia w Lublińcu - Agnieszka Foryta i Hanna Szymańska jako reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Lublińcu zostały Mistrzyniami Polski w Ogólnopolskim finale Gimnazjady Żyraków 2016 .Trofeum jest tym cenniejsze, że zawodniczki zdobyły je trzeci rok z rzędu. Gratulujemy sukcesu!!!

Posted By CIT Lubliniec read more

Złoto i srebro Elizy na Mistrzostwach Polski

May
25

STB Energia LubliniecEliza Kwiatkowska, zawodniczka STB Energii Lubliniec, została Mistrzynią Polski w mikście (z Andrzejem Niczyporukiem z AZS UW) oraz wicemistrzynią Polski w grze pojedynczej podczas Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w badmintonie w Kobierzycach. Turniej odbywał się w dniach 20-22 maja 2016 r. Gratulacje dla zawodniczki!

Posted By CIT Lubliniec read more

STB Energia - medale w Warszawie

Apr
14

STB Energia LubliniecKolejny sukces młodych zawodniczek Społecznego Towarzystwa Badmintona Energia Lubliniec. Tym razem trzy z czterech badmintonistek, które pojechały na turniej Warsaw Open, przywiozły medale. Impreza odbyła się 10 kwietnia 2016 roku.

Posted By CIT Lubliniec read more

Medalowa sobota w Bieruniu

Apr
05

STB Energia LubliniecW ostatnią sobotę w Bieruniu rozegrano VI Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów im. Pawła Gasza. STB Energię Lubliniec reprezentowali: Sonia Wachowska, Barbara Jaskólska, Andrzej Turowski, Jacek Osadnik, Henryk Swoboda i Wojciech Borzęcki. Wszyscy zawodnicy wywalczyli miejsca na podium.

Posted By CIT Lubliniec read more

Medalowa sobota w Suchedniowie

Mar
07

XVII Turniej Badmintona Yonex Open Forever YoungW sobotę, 5 marca 2016 roku, w Suchedniowie odbył się XVII Turniej Badmintona Yonex Open Forever Young. Zawodnicy, którzy reprezentowali STB Energię Lubliniec wywalczyli 5 medali!

Posted By CIT Lubliniec read more

STB Energia zaprasza na ferie z badmintonem

Feb
09

STB Energia zaprasza na ferie z badmintonemZapraszamy na zajęcia zorganizowane przez Społeczne Towarzystwo Badmintona „Energia” w Lublińcu. W pierwszym tygodniu ferii (15-19 lutego) zajęcia odbywać się będą codziennie a nawet dwa razy dziennie! W drugim tygodniu uczestnicy odpoczywają od badmintona.

Posted By CIT Lubliniec read more

Złoto i brąz w Suchedniowie

Jan
19

STB Energia LubliniecEliza Kwiatkowska, młodziczka młodsza Społecznego Towarzystwa Badmintona „Energia” Lubliniec, zdobyła dwa medale na Krajowym Turnieju w Suchedniowie, który odbył się 16 stycznia 2016 r.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to RSS - badminton