Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Bal Charytatywny w Strzelnicy

st.
18

Zapraszamy na wyjątkowy bal charytatywny organizowany przez OSR Strzelnica, z którego dochód zostanie przeznaczony na ratowanie oczka 5-letniego Michasia: https://www.siepomaga.pl/michal-pudelko. Bal odbędzie się w piątek 26 stycznia 2018 r. o godz. 19:00. Na żywo zaśpiewa Alexander Martinez i Conrado Janez, a imprezę poprowadzi DJ Dawid. W programie: włoskie smaki (w tym 3 gorące posiłki), karnawałowe drinki, pokazy casino, fotobudka, pokaz fajerwerków. Koszt: 500 zł/para. Szczegółowych informacji udziela recepcja. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie w sprawie zmian ruchu i rewitalizacji

st.
18

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w środę 24 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 na spotkanie w sprawie zmian w organizacji ruchu w Lublińcu oraz realizacją kolejnego etapu rewitalizacji terenów przyległych do rzeki Lublinicy. Spotkanie odbędzie się w sali głównej Miejskiego Domu Kultury.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rodzinne kolędowanie na Steblowie

st.
18

Koncert Kolęd i Pastorałek na SteblowieW niedzielę 21 stycznia 2018 r. o godz. 15:00 zapraszamy na rodzinne kolędowanie z NuTka-E, Chórem Parafialnym, które odbędzie się w Kościele Parafii Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) w Lublińcu, Steblowie.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek u Oblat

st.
18

Koncert Kolęd i Pastorałek u OblatW niedzielę 21 stycznia 2018 r. o godz. 15:30 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów i nauczycieli Akademii Umiejętności Artystycznych PasjonArt z gościnnym udziałem Magdy Anioł, który odbędzie się w Kościele Parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa o historycznej granicy na Górnym Śląsku

st.
18

Wystawa o historycznej granicy na Górnym ŚląskuMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu oraz Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zapraszają na WYSTAWĘ: „Sąsiedzi - o jednej z najtrwalszych granic w Europie. Na wschodniej rubieży Górnego Śląska”. Wystawa będzie dostępna w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2) od 16 stycznia do 8 lutego 2018 r. Organizatorem wystawy jest Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, autorem Dawid Smolorz (a także innych projektów w zakresie historii Górnego Śląska). Wstęp wolny. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

AleTeatr z Koszęcina zaprasza na premierę

st.
18

AleTeatr z Koszęcina zaprasza na premierę W piątek 19 stycznia 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie wystąpią aktorzy z grupy ALeTeatR w premierowych sztukach komediowych Aleksandra Fredry: "Świeczka zgasła" oraz "Z jakim się wdajesz, takim się stajesz" w reżyserii Aliny Szczepanowskiej. Bilety w cenie 15 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek Zespołu „Nadzieja”

st.
10

Koncert Kolęd i Pastorałek Zespołu „Nadzieja” W niedzielę 14 stycznia o godz.15:00 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu „Nadzieja” w Kościele Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd Chóru Chłopięcego „Pueri Claromontani”

st.
10

Koncert Kolęd Chóru Chłopięcego „Pueri Claromontani”W niedzielę 14 stycznia o godz.15:30 w ramach IX. Lublinieckiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Jasnogórskiego Chóru Chłopięcego „Pueri Claromontani” pod dyrekcją Jarosława Jasiury, który odbędzie się w Kościele Parafii Św. Mikołaja w Lublińcu. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek u Oblat

st.
10

Koncert Kolęd i PastorałekW niedzielę 14 stycznia o godz. 15:30 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Szkoły Śpiewu Agnieszki Mazur-Rysanow, który odbędzie się w Kościele Parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty Mapa marzeń

st.
07

Warsztaty Mapa marzeńZapraszamy na warsztaty "Mapa marzeń - zaplanuj swój wymarzony 2018 rok", które odbędą się we wtorek 9 stycznia 2018 r. o godz. 18:00 w Szkole Artystyczno-Językowej Kameleon (Pl.Kopernika 3). Warsztaty poprowadzi Beata Sadowska. Cena warsztatu: 50 zł. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja i informacje: 667-215-538.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj lubliniecturystycznie.pl RSS