Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Informacja

cz.
28

InformacjaInformujemy, iż z powodu urlopu pracownika, w czwartek 29.06.2017 r., Centrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein będą nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zostań Młodym Geologiem - warsztaty

cz.
25

Zostań Młodym Geologiem - warsztatyCentrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein w ramach Wakacjady czyli lata w bibliotece zaprasza na warsztaty geologiczne "Zostań Młodym Geologiem", które odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2017 r. w godz. 11-12.30 w siedzibie muzeum. Zajęcia są bezpłatne, wstęp dla indywidualnych uczestników, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, decyduje kolejność przyjścia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XIX Wielki Piknik Artystyczny Święto Śląska

cz.
21

XIX Wielki Piknik Artystyczny Święto ŚląskaZespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprasza do swojej siedziby Zespołu Pałacowo-Parkowego, przy ul. Zamkowej 3 w Koszęcinie na kolejną edycję Pikniku Artystycznego „Święto Śląska”. Przez trzy dni, od 30 czerwca do 2 lipca 2017 r., Zespół będzie świętował 64. urodziny i zakończenie sezonu artystycznego. Wstęp na teren imprezy jest wolny. Poniżej plan spotkania oraz plakat promujący.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Otwarcie odcinka Częstochowskiej Drogi św. Jakuba

cz.
21

 

Otwarcie odcinka Częstochowskiej Drogi św. JakubaW sobotę i niedzielę, 24-25 czerwca 2017 r. odbędzie się spotkanie i oficjalne otwarcie odcinka Częstochowskiej Drogi św. Jakuba w Pawełkach, gmina Kochanowice. Rozpoczęcie w sobotę, 24 czerwca 2017 r. o godz. 13:00. Zapraszamy zainteresowanych na dwudniowe spotkanie oraz wędrówkę szlakiem. Więcej informacji na stronie www.szlak2013.republika.pl. Poniżej plan spotkania oraz plakat promujący.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dni Lublińca 2017

cz.
21

Dni Lublińca 2017Burmistrz Miasta Lublińca oraz Miejski Dom Kultury w Lublińcu zapraszają na Dni Lublińca, które odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 r. w Amfiteatrze w Parku Miejskim. Zamieszczamy szczegółowy program święta naszego miasta.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Informacja

cz.
19

InformacjaInformujemy, iż z powodu wyjazdu terenowego pracownika we wtorek 20.06.2017 r. Centrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein będą czynne w godz. 12:00-18:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa dokumentacji CDDG z Radzionkowa

cz.
19

Wystawa dokumentacji CDDG z RadzionkowaTowarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Koło Lubliniec zaprasza na wystawę dokumentów Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku z Radzionkowa oraz dokumentów ze zbiorów prywatnych pana Edwarda Wieczorka dotyczących wysiedleń z Ziemi Lublinieckiej. Wystawę można oglądać w dniach 20-30 czerwca 2017 r. w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

8 Marsz Nordic Walking w Koszwicach

cz.
12

8 Marsz Nordic Walking w KoszwicachKlub Start Koszwice zaprasza na ósmą edycję zawodów w Nordic Walking w Koszwicach, które odbędą się w sobotę 24 czerwca 2017 r. o godz. 16.00. Start i Meta marszu to ogród restauracji Karczma-Koszwice. Trasa do pokonania to 7 km, oznaczona co 500 m. Zapisy na stronie www.start-koszwice.pl .

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Bieg Lubliniecki

cz.
12

I Bieg LublinieckiW sobotę, 24 czerwca 2017 r. w Parku Miejskim w Lublińcu odbędzie się I Bieg Lubliniecki organizowany przez MafiaTeam Lubliniec. Do pokonania będzie trasa przełajowa o dystansie ok. 10 km (2 pętle po 5 km). Start biegu nastąpi spod amfiteatru w Parku Miejskim w Lublińcu (ul. Park Leśny) o godz. 11:00 po wcześniejszym zakończeniu biegów dzieci i młodzieży. Biegi dzieci rozpoczną się o godz. 9:30. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:00. Więcej informacji: http://bieglubliniecki.pl/ , http://mafiateam.pl/bieg.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Odsłonięcie tablicy i sympozjum

cz.
12

Odsłonięcie tablicy i sympozjumTowarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Koło Lubliniec oraz Miasto i Powiat Lubliniec zapraszają 19 czerwca 2017 r. o godz. 12:00 na odsłonięcie tablicy poświęconej tragedii Górnoślązaków Ziemi Lublinieckiej 1945, które odbędzie się na terenie basenu krytego przy ul. Powstańców Śląskich w Lublińcu. Po uroczystości odsłonięcia o godz. 13:00 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein odbędzie się sympozjum.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj lubliniecturystycznie.pl RSS