Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Reforma edukacji - spotkanie w Miejskim Domu Kultury

st.
19

Reforma edukacji - spotkanie w Miejskim Domu KulturyW czwartek, 26 stycznia, o godzinie 8:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wspólne posiedzenie wszystkich komisji Rady Miejskiej w Lublińcu, na które zostaną zaproszeni dyrektorzy i pracownicy wyżej wymienionych instytucji, przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli, przedstawiciel Śląskiego Kuratora Oświaty oraz mieszkańcy naszego miasta.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zapraszamy do Kina Karolinka na "Kubo i dwie struny"

st.
18

Zapraszamy do Kina Karolinka na Kubo i dwie strunyKubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem - do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca - największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Wojewódzki Konkurs Modelarski – GOK Boronów 2017

st.
17

I Wojewódzki Konkurs Modelarski – GOK Boronów 2017Serdecznie zapraszamy na I Wojewódzki Konkurs Modelarski zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie, który odbędzie się w sobotę, 4.02.2017 roku. Miejscem modelarskich zmagań będzie GOK w Boronowie (ul. Poznańska 1). Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży, seniorzy będą mogli prezentować swoje modele na specjalnej wystawie pozakonkursowej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

25. Finał WOŚP - kolejny rekord pobity

st.
17

25. Finał WOŚP - kolejny rekord pobityJubileuszowy 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. W tym roku orkiestra grała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W lublinieckim sztabie WOŚP pobito zeszłoroczny rekord. Dzięki Wam udało się zebrać aż 37.098,84 zł!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Noworoczny i nagrody Burmistrza

st.
17

Koncert Noworoczny i nagrody BurmistrzaZa nami doroczny Koncert Noworoczny, który w tym roku odbył się aż dwa razy w piątek i sobotę. Podczas piątkowej imprezy Burmistrz tradycyjnie wręczył nagrody osobom, szczególnie działały na niwie kultury i sportu w minionym roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Konkurs literacki „Opowiedz mi bajkę”

st.
16

Konkurs literacki Opowiedz mi bajkęOpowiedz mi bajkę” to konkurs dla wszystkich mieszkańców Powiatu Lublinickiego. Zachęcamy do włączenia wyobraźni i opowiedzenia bajki o Smoku, który żył na terenie dzisiejszej gminy Pawonków 200 mln lat temu. Jeszcze przez 2 tygodnie można nadsyłać prace (do końca stycznia).

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kabaret Ani Mru-Mru w Lublińcu

st.
15

Kabaret Ani Mru-Mru w LublińcuMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 16 marca 2017 roku o godz. 20:30 na występ Kabaretu Ani Mru-Mru w programie „Ostatnie Takie Trio”. W obecnym, znanym wszystkim fanom kabaretu składzie, grupa występuje od ponad 15 lat. Zespół tworzą: Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek

st.
15

Koncert Kolęd i PastorałekZapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 24 stycznia 2017 roku w Kościele Ojców Oblatów pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Koncert zorganizował Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Lublińcu. Początek o godz. 19:00, wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

WOPR i ZGKLiC zapraszają do szkółki pływania

st.
12

WOPR i ZGKLiC zapraszają do szkółki pływaniaW poniedziałek, 23 stycznia, rozpocznie się kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie podczas Zimowej Szkółki pod nazwą „Ferie zimowe na basenie krytym”. Zapisy już ruszyły.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Macieja Balcara

st.
12

Koncert Macieja BalcaraWokalista legendarnej grupy DŻEM w solowej odsłonie. W czwartek, 23 lutego 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na koncert Macieja Balcara promujący nową płytę „Znaki”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj lubliniecturystycznie.pl RSS