Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice

Komunikat o błędzie

• Notice: Undefined index: access w _menu_translate() (linia 778 z /home/platne/serwer14348/public_html/lubliniecturystycznie.pl/includes/menu.inc).
  • Notice: Undefined index: access w menu_local_tasks() (linia 1892 z /home/platne/serwer14348/public_html/lubliniecturystycznie.pl/includes/menu.inc).
Wersja do wydrukuWersja do wydruku

STB Energia LubliniecW sobotę, 7 stycznia, w Pabianicach odbył się pierwszy w tym roku ogólnopolski turniej badmintona seniorów. STB Energię Lubliniec na turnieju reprezentowało 8 zawodników i większość z nich wróciła z zawodów z medalami.

Barbara Jaskólska razem z Danutą Foryta wywalczyły złote medale w grze podwójnej kobiet, w kategorii WD 45+. Ponadto Barbara Jaskulska zajęła drugie miejsce w grze mieszanej XD 40+ grając z Kamilem Popławskim.
Jan Kaczmarczyk z Andrzejem Turowskim wywalczyli srebro w grze podwójnej w kategorii MD 45+, a dodatkowo Jan Kaczmarczyk zdobył brązowy medal w grze pojedynczej MS 45+.
Grzegorz Pradela z Henrykiem Swoboda zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej MD 50+.
Największą niespodziankę sprawiła Iwona Ostrowska, która grała z Marią Brzeźnicką i wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej w kategorii WD 45+. Po wygraniu dwóch meczów grupowych para ta przegrała w finale z Danutą Foryta i Barbarą Jaskólską.
W turnieju wzięło dział 138 zawodników. Gratulacje dla medalistów i podziękowania naszych zawodników za reprezentowanie STB Energia na turnieju.