Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

STB Energia

Srebrna sobota w Bieruniu

kw.
04

STB Energia LubliniecW dniu 1 kwietnia br. w Bieruniu odbył się kolejny krajowy turniej badmintona seniorów. Był to już VII memoriał tragicznie zmarłego zawodnika z Katowic Pawła Gasza juniora. Oprócz czołówki polskich seniorów w turnieju grali również bardzo dobrzy zawodniczy z Czech i Niemiec. STB Energię Lubliniec reprezentowało czterech zawodników i dwie zawodniczki. Wszyscy zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych, a niektórzy wywalczyli nawet po dwa srebrne medale.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

19 Turniej Seniorów Netto Cup w Szczecinie

lt.
13

19 Turniej Seniorów Netto Cup w Szczecinie Troje zawodników STB Energii Lubliniec wzięło udział w odbywającym się w dniach 11-12 lutego Ogólnopolskim Turnieju Seniorów Netto Cup w Szczecinie. I tym razem nasi zawodnicy wrócili z zawodów z medalami.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Udany turniej Hasta La Vista Cup we Wrocławiu

st.
23

Udany turniej Hasta La Vista Cup we WrocławiuW miniony weekend we Wrocławiu odbywał się Krajowy Turniej Badmintona Seniorów Hasta La Vista Cup. W turnieju wzięło udział 123 zawodników. Lubliniecki klub STB Energia na zawodach reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek. Nasi badmintoniści dotarli do siedmiu finałów, z których cztery wygrali.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice

st.
10

STB Energia LubliniecW sobotę, 7 stycznia, w Pabianicach odbył się pierwszy w tym roku ogólnopolski turniej badmintona seniorów. STB Energię Lubliniec na turnieju reprezentowało 8 zawodników i większość z nich wróciła z zawodów z medalami.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP

gru.
05

XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP W sobotę, 3 grudnia, w Solcu Kujawskim rozegrano XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP. W turnieju wzięło udział 140 zawodników. STB Energię Lubliniec w rozgrywkach reprezentowali: Danuta Foryta, Iwona Ostrowska, Henryk Swoboda i Jacek Osadnik. I tym razem nasi badmintoniści wrócili z medalami.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Udany turniej w Warszawie

li.
21

STB Energia19.11.2016 r., w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Badmintona - Grand Prix Victora Seniorów. STB Energię Lubliniec na turnieju reprezentowało pięciu zawodników, każdy wrócił z zawodów z medalem, a niektórzy nawet z dwoma.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Mistrzostwo Polski na Gimnazjadzie!!!

cz.
08

STB Energia LubliniecZawodniczki Społecznego Towarzystwa Badmintona Energia w Lublińcu - Agnieszka Foryta i Hanna Szymańska jako reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Lublińcu zostały Mistrzyniami Polski w Ogólnopolskim finale Gimnazjady Żyraków 2016 .Trofeum jest tym cenniejsze, że zawodniczki zdobyły je trzeci rok z rzędu. Gratulujemy sukcesu!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

STB Energia - medale w Warszawie

kw.
14

STB Energia LubliniecKolejny sukces młodych zawodniczek Społecznego Towarzystwa Badmintona Energia Lubliniec. Tym razem trzy z czterech badmintonistek, które pojechały na turniej Warsaw Open, przywiozły medale. Impreza odbyła się 10 kwietnia 2016 roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

STB Energia zaprasza na ferie z badmintonem

lt.
09

STB Energia zaprasza na ferie z badmintonemZapraszamy na zajęcia zorganizowane przez Społeczne Towarzystwo Badmintona „Energia” w Lublińcu. W pierwszym tygodniu ferii (15-19 lutego) zajęcia odbywać się będą codziennie a nawet dwa razy dziennie! W drugim tygodniu uczestnicy odpoczywają od badmintona.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Świetny występ zawodniczek STB w Głubczycach

st.
26

STB Energia LubliniecW sobotę, 23 stycznia 2016 roku, w Głubczycach odbył się Krajowy Turniej Badmintona. Zawody okazały się bardzo udane dla reprezentantek STB Energii Lubliniec.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - STB Energia