Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Wrażliwość na słowa

Wyniki Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

kw.
05

Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów Wrażliwość na słowa - wynikiJak co roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się eliminacje powiatowe Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”. Poniżej podajemy wyniki.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

mrz.
01

Eliminacje powiatowe XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów Wrażliwość nMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 4 i 5 kwietnia 2017 roku. Zgłoszenia należy składać do 29 marca 2017 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów - wyniki

kw.
14

Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów Wrażliwość na słowaJak co roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się eliminacje powiatowe Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”. Konkurs ma na celu rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

lt.
24

Eliminacje powiatowe XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „WrażliwośćMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 12 i 13 kwietnia 2016 roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe XXVII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

lt.
26

Eliminacje powiatowe XXVII Regionalnych Spotkań Młodych RecytatorówMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXVII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 14 i 15 kwietnia 2015 roku.

Konkurs ma na celu rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Wrażliwość na słowa