Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Lubliniec Nasze Miasto

Fotograf z Lublińca ponownie nagrodzony w Śląskiej Fotografii Prasowej

mrz.
19

Fotograf z Lublińca ponownie nagrodzony w Śląskiej Fotografii PrasowejW czwartek, 16 marca, rozstrzygnięty został konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej 2016. Wygrał Tomasz Jodłowski, niegdyś fotoreporter Dziennika Zachodniego. Przyznano także Nagrodę Specjalną, którą otrzymał Dawid Chalimoniuk. W gronie nagrodzonych znalazł się także fotograf z Lublińca. Daniel Dmitriew powtórzył w nim sukces sprzed roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Mammobus zaparkuje na lublinieckim rynku

lt.
23

Mammobus zaparkuje na lublinieckim rynkuCentrum Onkologii w Gliwicach zaprasza ubezpieczone panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne. Mammobus będzie czekał na rynku w Lublińcu w dniach 6-7 marca w godz. 10:00 – 17:00 oraz 8-9 marca w godz. 8:30 – 15:30.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Od dzisiaj w obiegu jest nowy banknot

lt.
10

Od dzisiaj w obiegu jest nowy banknotBanknot 500 złotych. W piątek 10 lutego do obiegu wchodzi nowy banknot 500-złotowy z wizerunkiem króla Jana III Sobieskiego. Takich banknotów będzie 50 milionów sztuk, czyli dwa razy mniej, niż banknotów dwudziestozłotowych, których na rynku obecnie jest najmniej. Zobacz jak wygląda.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

W Lublińcu będą cztery szkoły podstawowe

lt.
09

W Lublińcu będą cztery szkoły podstawowePodczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Lublińcu radni podjęli decyzję o nowym kształcie szkolnictwa w naszym mieście. Od września w Lublińcu funkcjonować będą 4 szkoły podstawowe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Polonez na lublinieckim rynku

lt.
08

VI Kazikowy FlashmobDyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu zapraszają na VI Kazikowy Flashmob, czyli wspólne odtańczenie poloneza na lublinieckim rynku. Tańczymy w piątek, 10 lutego, o godz. 14:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Turniej Trampkarzy

st.
30

XIX Turniej Trampkarzy PPN LubliniecW sobotę, 28 stycznia 2017 roku, na hali LO im. A. Mickiewicza w Lublińcu odbył się XIX Turniej Trampkarzy PPN Lubliniec. Zespół AS Lubliniec zajął drugie miejsce, a królem strzelców został zawodnik lublinieckiego klubu, Fabian Kroll.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Reforma edukacji - spotkanie w Miejskim Domu Kultury

st.
19

Reforma edukacji - spotkanie w Miejskim Domu KulturyW czwartek, 26 stycznia, o godzinie 8:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wspólne posiedzenie wszystkich komisji Rady Miejskiej w Lublińcu, na które zostaną zaproszeni dyrektorzy i pracownicy wyżej wymienionych instytucji, przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli, przedstawiciel Śląskiego Kuratora Oświaty oraz mieszkańcy naszego miasta.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Noworoczny i nagrody Burmistrza

st.
17

Koncert Noworoczny i nagrody BurmistrzaZa nami doroczny Koncert Noworoczny, który w tym roku odbył się aż dwa razy w piątek i sobotę. Podczas piątkowej imprezy Burmistrz tradycyjnie wręczył nagrody osobom, szczególnie działały na niwie kultury i sportu w minionym roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

WOPR i ZGKLiC zapraszają do szkółki pływania

st.
12

WOPR i ZGKLiC zapraszają do szkółki pływaniaW poniedziałek, 23 stycznia, rozpocznie się kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie podczas Zimowej Szkółki pod nazwą „Ferie zimowe na basenie krytym”. Zapisy już ruszyły.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Agnieszka Raj-Kubat uhonorowana odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej"

st.
05

Agnieszka Raj-Kubat uhonorowana odznaką Zasłużony dla Kultury PolskiejDobrze znana nie tylko lublinieckiej publiczności aktorka, reżyser, scenarzysta i instruktor w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu Agnieszka Raj-Kubat zdobyła zaszczytne wyróżnienie - honorową odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Lubliniec Nasze Miasto