Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

eliminacje powiatowe

Wyniki eliminacji powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

mrz.
23

Wyniki eliminacji powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoW dniu 23 marca 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbywały się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech turniejach: recytatorskim, poezji śpiewanej oraz wywiedzione ze słowa. Poniżej podajemy wyniki wszystkich kategorii.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

mrz.
01

Eliminacje powiatowe XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów Wrażliwość nMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXIX Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 4 i 5 kwietnia 2017 roku. Zgłoszenia należy składać do 29 marca 2017 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

lt.
16

Eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoW czwartek, 23 marca 2017 roku o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury odbędą się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

lt.
24

Eliminacje powiatowe XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „WrażliwośćMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 12 i 13 kwietnia 2016 roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Konkurs recytatorski – eliminacje w MDK

mrz.
04

Konkurs recytatorskiWe wtorek 21 kwietnia 2015 roku o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury odbędą się eliminacje powiatowe 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 kwietnia 2015 roku w MDK, listownie na adres 42-700 Lubliniec, ul. Plebiscytowa 9 lub faksem 34 351 06 93.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - eliminacje powiatowe