Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Wydawnictwo Św. Macieja Apostoła

Światowy Dzień Poezji w Lublińcu

mrz.
19

Światowy Dzień Poezji w LublińcuWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej na Światowy Dzień Poezji w Lublińcu czyli poetycko-muzyczne przywitanie wiosny 2017. Gościem specjalnym będzie literat z katowic, Aleksander Cichoń. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21.03.2017 r., w hotelu ALHAR w Lublińcu. Początek o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza

lt.
15

III Powiatowy Konkurs Jednego WierszaZapraszamy na III Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza pt. „Być dobrym jak chleb” organizowany przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu, Lubliniecki Klub Literacki LOGOS oraz Gimnazjum w Pawonkowie. Impreza odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum w Pawonkowie (ul. Szkolna 1) o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

O miłości słowo, czyli Walentynkowo

lt.
01

O miłości słowo, czyli WalentynkowoWydawnictwo św. Macieja Apostoła i Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej w niedzielę 12 lutego do Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu na godz. 15:00, by przyszli z ważną dla nich osobą (z mamą, babcią, córką, żoną, mężem, przyjacielem, znajomym, kolegą) i przeczytali jej życzenia walentynkowe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zaproszenie na promocję książki

wrz.
21

Promocja almanachu Klubu Literackiego LOGOS W ciszy płomieniWydawnictwo św. Macieja Apostoła serdecznie zaprasza dnia 5 X 2016 r. (środa) o godz. 18:00 do hotelu ALHAR w Lublińcu na promocję almanachu Lublinieckiego Klubu Literackiego LOGOS „W ciszy płomieni”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja tomiku poezji Mirosława Góreckiego

cz.
05

Promocja tomiku poezji Mirosława GóreckiegoWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz autor - Mirosław Górecki, zapraszają w piątek, 10 czerwca do lublinieckiego hotelu "Alhar" na promocję trzeciego tomiku wierszy muzyka i poety z Knurowa, związanego z Ziemią Lubliniecką. Spotkanie promocyjne, które rozpocznie się o godz. 18:00, poprowadzi red. Edward Przebieracz z Wydawnictwa św. Macieja Ap.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja powieści historycznej "Włócznia"

maj
08

Promocja powieści historycznej Henryka Cypriana Konkola pt. WłóczniaWydawnictwo św. Macieja Apostoła w dniu swoich imienin serdecznie zaprasza na promocję powieści historycznej Henryka Cypriana Konkola pt. "Włócznia". Spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 maja 2016 roku w "Chacie Wuja Toma" (Lubliniec, ul. Damrota 23) o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Światowy Dzień Poezji 2016

mrz.
16

Światowy Dzień Poezji w LublińcuWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Lubliniecki Klub Literacki LOGOS, w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, który jednocześnie jest Światowym Dniem Poezji, zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej do Miejskiego Domu Kultury (sala kameralna, I piętro) na spotkanie z częstochowskim poetą Tadeuszem Luterkiem. Poetycka impreza, którą poprowadzi Edward Przebieracz, rozpocznie się o godz.18:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie Klubu Literackiego

st.
21

Spotkanie Klubu Literackiego LOGOSLubliniecki Klub Literacki LOGOS oraz Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z siedzibą w Lublińcu serdecznie zapraszają na świateczno-noworoczne spotkanie Lublinieckiego Klubu Literackiego LOGOS, które odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia 2016 roku, o godzinie 15:00 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja tomiku poezji Julii Kaczmarzyk

li.
15

Promocja tomiku poezji Julii KaczmarzykWydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprasza na uroczystą promocję tomiku wierszy Julii Kaczmarzyk „Poezja mej duszy”, która odbędzie się w piątek, 20 listopada 2015 roku, o godzinie 17:00 w Gimnazjum w Ciasnej. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich miłośników poezji oraz twórczości Julii.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja książki Grzegorza Kopca

li.
12

Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane - promocjaZapraszamy na promocję książki mieszkańca Lublińca Grzegorza Kopca pt. "Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane", która odbędzie się 21 listopada 2015 r. o godz. 17:00 w Hotelu Zamek Lubliniec. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Wydawnictwo Św. Macieja Apostoła