Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

UTW Lubliniec

Oficjalne otwarcie Klubu Lublinieckie Amazonki

kw.
12

Oficjalne otwarcie Klubu Lublinieckich AmazonekKlub Lublinieckie Amazonki zaprasza na uroczyste otwarcie, które odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2017 roku o godz. 16:00 w siedzibie Zespołu „Halka” (Lubliniec, ul. Stalmacha 12).

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

mrz.
30

Wykład UTW w LublińcuUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na kolejny wykład – dr hab. Elwira Watała - „Krwawy dyktator czy zagubiony, nieszczęśliwy człowiek? Spotkanie z autorką książki 'Kobiety wokół Stalina'”. Wykład tradycyjnie odbędzie się w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2) 4 kwietnia 2017 roku o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie Klubu Lublinieckich Amazonek

mrz.
28

Spotkanie Klubu Lublinieckich AmazonekKlub Lublinieckie Amazonki zaprasza na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 6 kwietnia 2017 roku, o godz. 16:00 w siedzibie zespołu „Halka” (Lubliniec, ul. Pawła Stalmacha 12). Według mitologii amazonki to kobiety, które miały władzę nad własnym życiem. Wstąp do nas, a razem udowodnimy, że to twierdzenie jest prawdziwe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

mrz.
21

Wykład UTW w LublińcuUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na wykład Patrycji Kulig pt. „Ogólne zasady zdrowego żywienia – otyłość”, który odbędzie się we wtorek, 28 marca 2017 roku o godz. 16:00. Miejscem spotkania będzie Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Lublinieckie Koło Amazonek

mrz.
19

Wystartowało Lublinieckie Koło Amazonek8 marca, dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Kobiet Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zainicjowało projekt pt. AMAZONKI RAZEM Z SENIORAMI. Zadanie to otrzymało wsparcie Burmistrza Miasta Lublińca. Autorkami projektu są amazonki, studentki UTW, które dotknęła choroba nowotworowa i każda z nich musiała samodzielnie pokonać traumę diagnozy, trudności leczenia i rehabilitacji pod każdym względem: informacyjnym, logistycznym, psychologicznym oraz dystansu kilometrów do lekarzy ekspertów

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

UTW w Lublińcu zaprasza na wykład

mrz.
01

UTW w Lublińcu zaprasza na wykładUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza do Muzeum Edyty Stein na kolejny wykład - „Ogrody Posejdona – świat podwodny”. Tym razem gościem będzie przedsiębiorca, podróżnik i płetwonurek Maciej Kalamala. Wykład odbędzie się we wtorek, 7 marca 2017 roku o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kolejny wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

lt.
23

Kolejny wykład Uniwersytetu Trzeciego WiekuStowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład mgr Martyny Ujma pt. „Cielesność, seksualność i płciowość w polskich komediach obyczajowych początku XX wieku jako element łamania tabu społeczno-obyczajowego w Polsce”. Spotkanie odbędzie się 28.02.2017 r. o godz. 16:00 w sali Muzeum Edyty Stein. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

lt.
19

Pierwszy w tym roku wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

We wtorek, 21 lutego, zapraszamy na pierwszy w tym roku wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lublińcu. O godz. 16:00 w sali wielofunkcyjnej Muzeum Edyty Stein rozpocznie się prelekcja mgr psychologii zarządzania Krystyny Koziołek pt. „Konflikt – dobrodziejstwo czy zło?”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Rajd Rodzinny z okazji Święta Niepodległości

li.
03

I Rajd Rodzinny z okazji Święta NiepodległościBurmistrz miasta Lublińca wraz z Zarządem Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na I Rajd Rodzinny z okazji Święta Niepodległości. Zbiórka odbędzie się na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu o godz. 8:30. Wpisowe 5 zł od osoby. Planowane zakończenie rajdu – siedziba Zespołu Halka przy ul. Stalmacha w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

paź.
09

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na kolejny wykładUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na kolejny wykład - 18.10.2016Krzysztof Figarski„Mechanizmy funkcjonowania Unii Europejskiej”. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Muzeum Pro Memoria Edith Stein o godz. 16:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - UTW Lubliniec