Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

UTW Lubliniec

Wykład UTW w Lublińcu

mrz.
21

Wykład UTW w LublińcuUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na wykład Patrycji Kulig pt. „Ogólne zasady zdrowego żywienia – otyłość”, który odbędzie się we wtorek, 28 marca 2017 roku o godz. 16:00. Miejscem spotkania będzie Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Lublinieckie Koło Amazonek

mrz.
19

Wystartowało Lublinieckie Koło Amazonek8 marca, dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Kobiet Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zainicjowało projekt pt. AMAZONKI RAZEM Z SENIORAMI. Zadanie to otrzymało wsparcie Burmistrza Miasta Lublińca. Autorkami projektu są amazonki, studentki UTW, które dotknęła choroba nowotworowa i każda z nich musiała samodzielnie pokonać traumę diagnozy, trudności leczenia i rehabilitacji pod każdym względem: informacyjnym, logistycznym, psychologicznym oraz dystansu kilometrów do lekarzy ekspertów

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

UTW w Lublińcu zaprasza na wykład

mrz.
01

UTW w Lublińcu zaprasza na wykładUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza do Muzeum Edyty Stein na kolejny wykład - „Ogrody Posejdona – świat podwodny”. Tym razem gościem będzie przedsiębiorca, podróżnik i płetwonurek Maciej Kalamala. Wykład odbędzie się we wtorek, 7 marca 2017 roku o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kolejny wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

lt.
23

Kolejny wykład Uniwersytetu Trzeciego WiekuStowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład mgr Martyny Ujma pt. „Cielesność, seksualność i płciowość w polskich komediach obyczajowych początku XX wieku jako element łamania tabu społeczno-obyczajowego w Polsce”. Spotkanie odbędzie się 28.02.2017 r. o godz. 16:00 w sali Muzeum Edyty Stein. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

lt.
19

Pierwszy w tym roku wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

We wtorek, 21 lutego, zapraszamy na pierwszy w tym roku wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lublińcu. O godz. 16:00 w sali wielofunkcyjnej Muzeum Edyty Stein rozpocznie się prelekcja mgr psychologii zarządzania Krystyny Koziołek pt. „Konflikt – dobrodziejstwo czy zło?”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Rajd Rodzinny z okazji Święta Niepodległości

li.
03

I Rajd Rodzinny z okazji Święta NiepodległościBurmistrz miasta Lublińca wraz z Zarządem Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na I Rajd Rodzinny z okazji Święta Niepodległości. Zbiórka odbędzie się na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu o godz. 8:30. Wpisowe 5 zł od osoby. Planowane zakończenie rajdu – siedziba Zespołu Halka przy ul. Stalmacha w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

paź.
09

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na kolejny wykładUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na kolejny wykład - 18.10.2016Krzysztof Figarski„Mechanizmy funkcjonowania Unii Europejskiej”. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Muzeum Pro Memoria Edith Stein o godz. 16:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Nauka gry w brydża – pierwsze kroki

wrz.
13

Nauka gry w brydża – pierwsze krokiUniwersytet III Wieku w Lublińcu i Sparta Lubliniec zapraszają na naukę gry w brydża. Kurs będzie darmowy i rozpocznie się w II połowie października 2016 r. Naukę poprowadzi instruktor Polskiego Związku Brydża Sportowego, mistrz międzynarodowy Andrzej Wojnarowski.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Jubileuszowy X Rodzinny Rajd Rowerowy

wrz.
06

X Rodzinny Rajd RowerowyW słoneczny sobotni dzień 3 września br. odbył się X Rodzinny Rajd Rowerowy. Organizatorem rajdu był działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lublińcu Klub Turystyki Rowerowej "Trek Tour". Z okazji jubileuszu honorowym gościem rajdu był Pan Edward Maniura, Burmistrz Miasta Lubliniec, który stawił się w pełnym cyklicznym rynsztunku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

wrz.
05

UTW w Lublińcu -  wykład Justyna KołkaUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na wykład Justyna Kołka „Grzyby jadalne i trujące, profilaktyka zatruć, tradycje i znaczenie zbierania grzybów”, który odbędzie się 6 września 2016 r. o godz. 16:00. Miejscem spotkania tradycyjnie będzie Muzeum Edyty Stein.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - UTW Lubliniec