Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Teatr po pracy

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy - drugi termin

kw.
05

„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy - drugi terminMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na przedstawienie Teatru po Pracy „Nie taki sam”. Drugi termin spektaklu odbędzie się w środę 18 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK od godz. 15:00. Autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Premiera Teatru po Pracy „Nie taki sam”

mrz.
28

Premiera Teatru po Pracy „Nie taki sam”Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na przedstawienie Teatru po Pracy pod tytułem „Nie taki sam”. Premiera odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia 2018 r. o godz. 14:00 w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK od godz. 15:00. Autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poezja z Teatrem po Pracy

maj
25

Poezja z Teatrem po PracyW dniu 9 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Gościem specjalnym czerwcowego spotkania będzie o. Tomasz Maniura, a tematem przewodnim „Radość życia”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzień Dziecka z MDK

maj
25

Dzień Dziecka z MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na Dzień Dziecka z MDK, który odbędzie się w czwartek 1 czerwca 2017 r. Rozpoczęcie o godz. 17:00 na sali widowiskowej, gdzie zaprezentuje się Mała Scena Teatralna, która przygotowała spektakl pod tytułem „Pipi i zwierzaki”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Kolejka" Teatru po pracy trzeci raz w MDK

maj
16

"Kolejka" Teatru po pracy trzeci raz w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejny spektakl Teatru po pracy pt. „Kolejka”. Spektakl po raz trzeci będzie można zobaczyć 31 maja 2017 r. o godz. 18:30. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce "KUP BILET" oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poezja z Teatrem po Pracy

maj
16

Poezja z Teatrem po PracyW dniu 23 maja 2017 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Gościem specjalnym majowego spotkania będzie Arleta Gabrysiak, a tematem przewodnim „dzieciństwo i matka – wędrowcy nierozłączni”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Kolejka" - kolejna odsłona przedstawienia Teatru po Pracy

kw.
06

Kolejka - kolejna odsłona przedstawienia Teatru po PracyBilety na premierowy spektakl „Kolejka” Teatru po Pracy rozeszły się w mgnieniu oka. Czy tak będzie i tym razem? Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę przedstawienia „Kolejka”, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Kolejka” - premiera Teatru po Pracy

kw.
04

Kolejka - premiera Teatru po PracyMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejne przedstawienie "Teatru po pracy" pod tytułem "Kolejka". Premiera odbędzie się w środę, 26 kwietnia 2017 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Teatr po Pracy gościnnie w Dobrodzieniu

mrz.
28

 

Teatr po Pracy gościnnie w DobrodzieniuW miniony piątek, 24 marca 2017 r., działający przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu Teatr po Pracy zaprezentował się dobrodzieńskiej publiczności w ramach IV Dobrodzieńskich Konfrontacji Teatralnych.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Walentynki z Galerią Jedenastka

lt.
10

Walentynki z Galerią JedenastkaJuż jutro, w sobotę 11 lutego zapraszamy do Galerii Handlowej Jedenastka w Lublińcu na Walentynki. W programie wiele atrakcji (szczegóły poniżej). Początek imprezy o godz. 16:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Teatr po pracy