Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

parafia św. Stanisława Kostki w Lublińcu

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Koncert kolęd i pastorałek Scholki Oblackiej

st.
07

Koncert kolęd i pastorałek Scholki Oblackiej Zapraszamy w niedzielę 7 stycznia 2018 r. na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci ze Scholki Oblackiej przy parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Koncert odbędzie się po mszy o godz. 14:30 (czyli ok. 15:30.) Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

VI Rodzinny Festyn „U Oblat” 2016

maj
25

VI Rodzinny Festyn U OblatParafia św. Stanisława Kostki w Lublińcu serdecznie zaprasza na VI Rodzinny Festyn "U Oblat", który odbędzie się w niedzielę, 29 maja 2016 r. Festyn rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 14:30. Imprezę uświetni swoim występem Andrzej Rosiewicz.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

V Rodzinny Festyn U Oblat

cz.
03

V Rodzinny Festyn U OblatW niedzielę 7 czerwca 2015 r. Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, Proboszcz o. Waldemar Janecki OMI oraz Starosta Lubliniecki Joachim Smyła zapraszają na V Rodzinny Festyn "U Oblat" w parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - parafia św. Stanisława Kostki w Lublińcu