Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Lubliniec Portal Samorządowy

Zebranie Koła PTTK

mrz.
23

Zebranie Koła PTTKW związku z utworzeniem Koła Terenowego PTTK w Lublińcu informujemy członków PTTK w Lublińcu i okolicy, że dnia 24 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu, mieszczącej się przy ul. Sądowej 9 (sala nr 19, I piętro) odbędzie się Walne Zebranie Wyborcze. Początek zebrania: godz. 17:00, drugi termin: godz. 17:30.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Kapelusz Edyty” – kto zasługuje na to wyróżnienie?

lt.
21

Kapelusz Edyty – kto zasługuje na to wyróżnienie?Urząd Miejski w Lublińcu serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - III Lublinieckiej Gali „Być kobietą” oraz nominowania swoich kandydatek do Nagrody Specjalnej - „Kapelusza Edyty 2017”, którą uhonorowana zostanie wyjątkowa lublinczanka. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali „Być kobietą”, która odbędzie się 9 marca w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 marca!!! Warto pokazywać wyjątkowe kobiety. Pomóż wybrać tę jedyną!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Drugie spotkanie w sprawie reformy oświaty

st.
29

Drugie spotkanie w sprawie reformy oświatyBurmistrz Miasta Lublińca serdecznie zaprasza Rodziców, Nauczycieli oraz wszystkie osoby zainteresowane reformą edukacji na spotkanie dotyczące przedstawienia trzech koncepcji dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów w Lublińcu do nowego ustroju szkolnego, który obowiązywał będzie od 1 września 2017 roku. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Złoty Laur dla burmistrza Lublińca

st.
11

Złoty Laur dla burmistrza Lublińca5 stycznia w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się 25. Jubileuszowa Gala Laurów Umiejętności i Kompetencji, organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą. Podczas gali wręczono prestiżowe nagrody – Laury Umiejętności i Kompetencji. Złoty Laur w kategorii „Samorząd terytorialny, zawodowy i gospodarczy” otrzymał Burmistrz Lublińca Edward Maniura.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Test syren alarmowych

li.
10

Test syren alarmowychWydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego Urzędu Miejskiego w Lublińcu informuje, że w dniu 15 listopada 2016 r. (wtorek) w godzinach 9:00 - 14:00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IV Gala Wolontariatu

paź.
19

IV Gala WolontariatuW piątek, 2 grudnia 2016 r., w Miejskim Domu Kultury już po raz 4 odbędzie się Gala Wolontariatu organizowana przez Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" i Zakład Karny w Lublińcu, pod honorowymi patronatami Burmistrza Miasta Lublińca oraz Starosty Lublinieckiego.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Lubliniecka Noc Kultury

wrz.
29

VI Lubliniecka Noc KulturySerdecznie zapraszamy na VI Lubliniecką Noc Kultury, która odbędzie się 15 października 2016 r. Ponizej zamieszczamy program obchodów.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zakończenie wakacji w OSR Strzelnica

sie.
23

Zakończenie wakacji w OSR StrzelnicaOSR STRZELNICA zaprasza na otwarcie nowego parku zabaw dla dzieci połączone z zakończeniem wakacji. Impreza odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia 2016 r. Początek o godz. 13:00. Wstęp wolny! 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

72 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

lp.
29

Apel Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda ManiuryZachęcamy do zapoznania się z apelem Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda Maniury związanym z 72 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Trening sprawności syren alarmowych

lp.
28

Trening sprawności syren alarmowychWydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego Urzędu Miejskiego w Lublińcu informuje, że w dniu 1 sierpnia 2016 r. o godzinie 17:00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Lubliniec Portal Samorządowy