Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Lubliniec Portal Samorządowy

Złoty Laur dla burmistrza Lublińca

st.
11

Złoty Laur dla burmistrza Lublińca5 stycznia w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się 25. Jubileuszowa Gala Laurów Umiejętności i Kompetencji, organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą. Podczas gali wręczono prestiżowe nagrody – Laury Umiejętności i Kompetencji. Złoty Laur w kategorii „Samorząd terytorialny, zawodowy i gospodarczy” otrzymał Burmistrz Lublińca Edward Maniura.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Test syren alarmowych

li.
10

Test syren alarmowychWydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego Urzędu Miejskiego w Lublińcu informuje, że w dniu 15 listopada 2016 r. (wtorek) w godzinach 9:00 - 14:00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IV Gala Wolontariatu

paź.
19

IV Gala WolontariatuW piątek, 2 grudnia 2016 r., w Miejskim Domu Kultury już po raz 4 odbędzie się Gala Wolontariatu organizowana przez Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" i Zakład Karny w Lublińcu, pod honorowymi patronatami Burmistrza Miasta Lublińca oraz Starosty Lublinieckiego.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Lubliniecka Noc Kultury

wrz.
29

VI Lubliniecka Noc KulturySerdecznie zapraszamy na VI Lubliniecką Noc Kultury, która odbędzie się 15 października 2016 r. Ponizej zamieszczamy program obchodów.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zakończenie wakacji w OSR Strzelnica

sie.
23

Zakończenie wakacji w OSR StrzelnicaOSR STRZELNICA zaprasza na otwarcie nowego parku zabaw dla dzieci połączone z zakończeniem wakacji. Impreza odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia 2016 r. Początek o godz. 13:00. Wstęp wolny! 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

72 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

lp.
29

Apel Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda ManiuryZachęcamy do zapoznania się z apelem Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda Maniury związanym z 72 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Trening sprawności syren alarmowych

lp.
28

Trening sprawności syren alarmowychWydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego Urzędu Miejskiego w Lublińcu informuje, że w dniu 1 sierpnia 2016 r. o godzinie 17:00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Remont ulicy Lisowickiej – II etap

lp.
14

Remont ulicy Lisowickiej – II etapUrząd Miejski w Lublińcu informuje, że w związku z prowadzoną przebudową drogi gminnej ulicy Lisowickiej w Lublińcu, w dniu 18.07.2015 r. od godz. 8.00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu dla II etapu robót.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wsparcie dla instytucji społecznych – program pomocowy

lp.
12

Wsparcie dla instytucji społecznych – program pomocowyZachęcamy mieszkańców Lublińca oraz lublinieckie organizacje i instytucje społeczne do udziału w akcji „Zostań Siłaczem Społecznym” organizowanej w ramach kampanii „Wyrównujemy szanse”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Moja pasja” - wernisaż malarstwa

lp.
04

Wernisaż malarstwa Wojciecha KutkowskiegoSerdecznie zapraszamy na wernisaż malarstwa Wojciecha Kutkowskiego. Otwarcie wystawy zatytułowanej „Moja pasja” odbędzie się 14 lipca 2016 roku o godzinie 18:00 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Lubliniec Portal Samorządowy