Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Daniel Dmitriew

Wernisaż wystawy fotografii Daniela Dmitriewa „Ukraina”

mrz.
28

Wernisaż wystawy fotografii Daniela Dmitriewa „Ukraina”Burmistrz Miasta Lublińca i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Daniela Dmitriewa pt. „Ukraina”, który odbędzie się w piątek 6 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00 w holu MDK. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Fotograf z Lublińca ponownie nagrodzony w Śląskiej Fotografii Prasowej

mrz.
19

Fotograf z Lublińca ponownie nagrodzony w Śląskiej Fotografii PrasowejW czwartek, 16 marca, rozstrzygnięty został konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej 2016. Wygrał Tomasz Jodłowski, niegdyś fotoreporter Dziennika Zachodniego. Przyznano także Nagrodę Specjalną, którą otrzymał Dawid Chalimoniuk. W gronie nagrodzonych znalazł się także fotograf z Lublińca. Daniel Dmitriew powtórzył w nim sukces sprzed roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Daniel Dmitriew laureatem Śląskiej Fotografii Prasowej

kw.
07

Daniel Dmitriew laureatem Śląskiej Fotografii PrasowejDaniel Dmitriew, fotograf z Lublińca, znalazł się w gronie laureatów prestiżowego konkursu. Oprócz trzeciego miejsca, zdobył też nagrodę specjalną za reportaż z francuskiego Calais. Na konkurs Śląska Fotografia Prasowa 2015 do Biblioteki Śląskiej wpłynęło w tym roku 626 zdjęć 64 autorów. Na wystawę konkursową jury zakwalifikowano 148 zdjęć 27 autorów. W gronie tym znalazł się fotograf z Lublińca, który jak jedyny odebrał dwie nagrody.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Daniel Dmitriew