Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

wernisaż fotografii

Wernisaż wystawy fotografii Marzeny Halamy „ŚWIATŁOczułość"

st.
30

Wernisaż wystawy fotografii Marzeny Halamy „ŚWIATŁOczułość"Miejski Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Marzeny Halamy „ŚWIATŁOczułość", który odbędzie się w piątek, 23 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Wystawa zawiera zbiór fotografii skomponowanych z emocji. Wszystko tworzy "ŚWIATŁOczułość" – obraz uchwyconych chwil pełnych ekspresji. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka Kubicieli

mrz.
23

Wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka KubicieliGaleria pod Glinianym Aniołem” mieszcząca się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka Kubicieli, który odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00 w galerii.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy „Kanada żywicą pachnąca”

kw.
26

Wernisaż wystawy fotografii Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda ManiuryWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury w Koszęcinie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii „Kanada żywicą pachnąca” autorstwa Burmistrza Miasta Lubliniec – Edwarda Maniury. Otwarcie wystawy odbędzie się 30 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Koszęcinie. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - wernisaż fotografii