Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

promocja książki

IV Festiwal Rowerowy Together

li.
13

IV Festiwal Rowerowy TogetherSerdecznie zapraszamy na IV Festiwal Rowerowy Together organizowany przez Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA i MDK Lubliniec, który odbędzie się 18 listopada 2017 r. Część pierwsza festiwalu rozpocznie się w Kokotku, Mszą świętą, następnie planowany jest wspólny przejazd do MDK w Lublińcu i część druga festiwalu, obejmująca: prezentacje ekip i grup, koncert zespołu Celtic Tree oraz promocję książki "Nowy Początek". Gorąco polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja książki Marii Dziuk

paź.
08

Promocja książki Marii DziukWydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprasza 12 października 2017 r. na godz. 18:00 do Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach na promocję książki Marii Dziuk pt. "Ziemia kochanowicka w legendach i opowieściach". Promocję uświetni występ chóru Canzona oraz poety i muzyka Mirosława Góreckiego. Podczas promocji, na którą wstęp jest wolny, będzie można nabyć promowaną książkę w cenie 20 zł jak też inne książki Wydawnictwa św. Macieja Apostoła. W imieniu Autorki oraz Wydawnictwa św. Macieja Apostoła zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja bajki „Przygody Misi”

maj
25

Promocja bajki „Przygody Misi”Wydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprasza na promocję bajki Ewy Margas-Olszok „Przygody Misi”, która odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2017 r. o godz. 18:30 w Hotelu Zamek Lubliniec.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja książki „Dzienniczek duchowy”

maj
24

Promocja książki „Dzienniczek duchowy” Wydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Rodzina Mańka zapraszają na uroczystą promocję książki „Dzienniczek duchowy” śp. kleryka Alfonsa Mańki OMI (1917-1941), która odbędzie się w środę 31 maja 2017 r. o godz. 18:00 w sali parafialnej kościoła pw. św. Jana Nepomucena w Lisowicach.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja powieści historycznej "Włócznia"

maj
08

Promocja powieści historycznej Henryka Cypriana Konkola pt. WłóczniaWydawnictwo św. Macieja Apostoła w dniu swoich imienin serdecznie zaprasza na promocję powieści historycznej Henryka Cypriana Konkola pt. "Włócznia". Spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 maja 2016 roku w "Chacie Wuja Toma" (Lubliniec, ul. Damrota 23) o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - promocja książki