Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Rodzinny Rajd Rowerowy

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

XV Rodzinny Rajd Rowerowy

maj
13

 Już po raz 15-ty Klub TREK-TOUR działający przy naszym Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy. Tym razem z miejsca zbiórki pojedziemy w kierunku Dziewiczej Góry, dalej Krupski Młyn, Staw Piegża (Kaczy Staw) i meta w Parku Miejskim - razem jest to dystans ok. 30 km.
W trasie, podczas postoju, nasz Kolega Andrzej opowie nam o historii mijanych osiedli. O regeneracyjnej grochówce na zakończenie rajdu krążą już legendy i dla niej warto przejechać trasę rajdu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rodzinny Rajd Rowerowy

sie.
30

Rodzinny Rajd RowerowyUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza w sobotę 8 września 2018 r. na Rodzinny Rajd Rowerowy. Start przy MDK o godz. 9:00, meta to muszla koncertowa Parku Leśnego. Trasa - Lubliniec - Wierzbie - Rusinowice - Piłka - Krywałd - Kokotek - Lubliniec ( ok. 35 km). Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XII Rodzinny Rajd Rowerowy "Zakończenie lata”

sie.
28

XII Rodzinny Rajd Rowerowy "Zakończenie lata”Klub Turystyki Rowerowej "TREK-TOUR" działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz Burmistrz Miasta Lublińca zapraszają na XII Rodzinny Rajd Rowerowy "Zakończenie lata”, który odbędzie się 2 września 2017 r. o godz. 9:00. Zbiórka uczestników na skwerze przed MDK w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XI Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie lata"- relacja

maj
22

XI Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie lata"- relacja20 maja br. odbył się XI Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez Klub Turystyki Rowerowej TREK-TOUR pod hasłem ”Wspieramy Lublinieckie Amazonki”. Na starcie stanęło 77 cyklistów: dzieci, młodzi i nieco starsi kolarze – frekwencja rekordowa.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XI Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie lata"

maj
11

XI Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie lata"Klub Turystyki Rowerowej "TREK-TOUR" działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz Burmistrz Miasta Lublińca zapraszają na XI Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie lata”, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 9:00. Zbiórka uczestników na skwerze przed MDK w Lublińcu.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rajd rowerowy na zakończenie lata

sie.
24

X Rodzinny Rajd RowerowyBurmistrz Miasta Lublińca wraz z Zarządem Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na X Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbedzie się w sobotę, 3 września 2016 roku. Rajd organizuje Klub Turystyki Rowerowej TREK-TOUR.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IX Rodzinny Rajd Rowerowy

maj
17

IX Rodzinny Rajd Rowerowy Powitanie lataBurmistrz Miasta Lubliniec wraz z Zarządem Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na IX Rodzinny Rajd Rowerowy „Powitanie lata”, który odbędzie się 28.05.2016r. Szczegóły poniżej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Rodzinny Rajd Rowerowy