Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Anka Czytanka

Anka Czytanka - "O Melce, przyjaciółce jednorożca"

kw.
09

Anka Czytanka - O Melce, przyjaciółce jednorożcaGaleria Pod Glinianym Aniołem i Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń we wtorek, 25 kwietnia 2017 r. o godz. 17:30 zapraszają na spotkanie z „Anką Czytanką”. Tym razem dzieci poznają opowieść interaktywną pt. "O Melce, przyjaciółce jednorożca". To ciepła, zabawna i wzruszająca historia przyjaźni dziewczynki z magicznym stworzeniem - jednorożcem, który nie opuszcza jej w potrzebie i ratuje ją z kłopotów.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Anka Czytanka” w wydaniu walentynkowym

st.
11

Anka Czytanka w wydaniu walentynkowymGaleria pod Glinianym Aniołem” oraz Anna Trzepizur zapraszają 10 lutego 2017 roku o godz. 18:00 na opowieść interaktywną dla młodzieży i dorosłych. Będzie to znana już dzieciom i rodzicom akcja „Anka Czytanka”, ale w wydaniu walentynkowym. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty czytelnicze „Anka Czytanka”

li.
24

Warsztaty czytelnicze Anka CzytankaGaleria pod Glinianym Aniołem zaprasza na kolejne warsztaty czytelnicze „Anka Czytanka”, które odbędą się 9 grudnia 2016 roku o godz. 17:00. Pierwsze warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a w Galerii zapanował niezwykły klimat dobrej i twórczej zabawy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Anka Czytanka