Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

koncert kolęd i pastorałek

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Rodzinne kolędowanie na Steblowie

st.
18

Koncert Kolęd i Pastorałek na SteblowieW niedzielę 21 stycznia 2018 r. o godz. 15:00 zapraszamy na rodzinne kolędowanie z NuTka-E, Chórem Parafialnym, które odbędzie się w Kościele Parafii Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) w Lublińcu, Steblowie.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek u Oblat

st.
18

Koncert Kolęd i Pastorałek u OblatW niedzielę 21 stycznia 2018 r. o godz. 15:30 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów i nauczycieli Akademii Umiejętności Artystycznych PasjonArt z gościnnym udziałem Magdy Anioł, który odbędzie się w Kościele Parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek Zespołu „Nadzieja”

st.
10

Koncert Kolęd i Pastorałek Zespołu „Nadzieja” W niedzielę 14 stycznia o godz.15:00 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu „Nadzieja” w Kościele Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd Chóru Chłopięcego „Pueri Claromontani”

st.
10

Koncert Kolęd Chóru Chłopięcego „Pueri Claromontani”W niedzielę 14 stycznia o godz.15:30 w ramach IX. Lublinieckiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Jasnogórskiego Chóru Chłopięcego „Pueri Claromontani” pod dyrekcją Jarosława Jasiury, który odbędzie się w Kościele Parafii Św. Mikołaja w Lublińcu. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert kolęd i pastorałek Scholki Oblackiej

st.
07

Koncert kolęd i pastorałek Scholki Oblackiej Zapraszamy w niedzielę 7 stycznia 2018 r. na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci ze Scholki Oblackiej przy parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Koncert odbędzie się po mszy o godz. 14:30 (czyli ok. 15:30.) Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek

st.
03

Koncert Kolęd i PastorałekZespół Próba Generalna zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w sobotę 13 stycznia 2018 roku o godz. 18:45 w Kościele w Parafii Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) w Lublińcu, Steblowie. W ramach koncertu zapraszamy do słuchania, wspólnego kolędowania, a także podzielenia się opłatkiem. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Kolęd i Pastorałek

st.
15

Koncert Kolęd i PastorałekZapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 24 stycznia 2017 roku w Kościele Ojców Oblatów pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Koncert zorganizował Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Lublińcu. Początek o godz. 19:00, wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - koncert kolęd i pastorałek