Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Uniwersytet III Wieku Lubliniec

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

XV Rodzinny Rajd Rowerowy

maj
13

 Już po raz 15-ty Klub TREK-TOUR działający przy naszym Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy. Tym razem z miejsca zbiórki pojedziemy w kierunku Dziewiczej Góry, dalej Krupski Młyn, Staw Piegża (Kaczy Staw) i meta w Parku Miejskim - razem jest to dystans ok. 30 km.
W trasie, podczas postoju, nasz Kolega Andrzej opowie nam o historii mijanych osiedli. O regeneracyjnej grochówce na zakończenie rajdu krążą już legendy i dla niej warto przejechać trasę rajdu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

wrz.
03

Wykład UTW w LublińcuUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza we wtorek, 12 września 2017 r., o godz.16:00 na wykład dr inż. Krzysztofa Pawełko p.t. „Człowiek leśny – orangutan z Sumatry”. Wykład tradycyjnie odbędzie się w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2), Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykłady

wrz.
28

Członkowie lublinieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wierzą, że ich stowarzyszenie ma już ugruntowaną pozycję, a proponowane cykle wykładów doczekały się wielu sympatyków. Przedstawiamy zatem program ogólnodostępnych wykładów i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty stowarzyszenia: 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Uniwersytet III Wieku zaprasza na wykłady

lt.
12

Uniwersytet III Wieku zaprasza na wykładyUniwersytet III Wieku w Lublińcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na nowy cykl ogólnodostępnych wykładów. Pierwsza prelekcja w semestrze wiosennym odbędzie się 4 marca 2014 o godz. 17.00. Ojciec Tomasz Maniura przedstawi słuchaczom relację z wyprawy rowerzystów na Syberię.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wyjazd do Lwowa

st.
27

Wyjazd do LwowaBiuro Uniwersytetu III Wieku informuje, że do końca lutego 2014 roku trwają zapisy na wycieczkę do Lwowa. Dokładny termin wyjazdu nie jest jeszcze ustalony, ale prawdopodobnie będzie to ostatnia dekada kwietnia. Więcej szczegółów w biurze w trakcie trwania dyżurów. Poniżej przedstawiamy harmonogram wycieczki:

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na wykłady

lt.
11

Uniwersytet III Wieku - LubliniecStowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Lublińcu” serdecznie zaprasza wszystkich zaintersesowanych na ogólnodostępne wykłady. Poniżej przedstawiamy tematykę, terminy oraz nazwiska wykładowców.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Profilaktyka i zagrożenia przestępczością wobec osób w podeszłym wieku"

paź.
14

Uniwersytet III WiekuStowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Lublińcu” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład Rzecznika Policji nt. "Profilaktyka i zagrożenia  przestępczością wobec osób w podeszłym wieku".

Wykład odbędzie się 17 października 2012r. (środa) o godz. 17.00 w sali Muzeum im Edyty Stein w Lublińcu. Wstęp wolny! 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Lubliniec wczoraj i dziś"

paź.
02

Lubliniec wczoraj i dziśStowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Lublińcu” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład inauguracyjny „Lubliniec wczoraj i dziś”, który poprowadzi Pan Kazimierz Bromer.

Wykład odbędzie się 10 października 2012r. (środa) o godz. 17.00 w sali Muzeum im Edyty Stein w Lublińcu. Wstęp wolny

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Uniwersytet III Wieku Lubliniec