Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

wystawa fotografii

Wernisaż wystawy fotografii Daniela Dmitriewa „Ukraina”

mrz.
28

Wernisaż wystawy fotografii Daniela Dmitriewa „Ukraina”Burmistrz Miasta Lublińca i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Daniela Dmitriewa pt. „Ukraina”, który odbędzie się w piątek 6 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00 w holu MDK. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy Czesławy Włuki „Życie ze sztuką”

lt.
26

Wernisaż wystawy Czesławy Włuki „Życie ze sztuką”Burmistrz Miasta Lublińca oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury zapraszają na wernisaż wystawy fotografii lublinieckiej artystki Czesławy Włuki pt. „Życie ze sztuką” ukazującej „od podszewki” życie w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, który odbędzie się 7 marca 2018 r. o godz. 17:00 podczas IV Lublinieckiej Gali "Być Kobietą". Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy fotografii „Złota Sesja”

li.
13

Wernisaż wystawy fotografii „Złota Sesja”We wtorek, 21 listopada 2017 r. o godz. 11:30 w Zamku Lublinieckim podczas III Lublinieckiej Gali Seniorów odbędzie się wernisaż wystawy fotografii „Złota Sesja”, której bohaterami będą lublinieccy seniorzy. Wystawa ma na celu ukazanie jasnych stron jesieni życia. W prace nad wystawa zaangażowało się wielu lublinieckich fotografów.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy fotografii „Macierzyństwo”

paź.
22

Wernisaż wystawy fotografii „Macierzyństwo”W ramach kampanii "Parasol Mamy" realizowanej przez Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Haliny Hermanson pt.: „Macierzyństwo”, który odbędzie się 5 listopada 2017 r. o godz. 16.00 w Muzeum Edyty Stein. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 12 listopada 2017 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż Tadeusza Popardowskiego „Mechaniczne niebo”

paź.
03

Wernisaż Tadeusza Popardowskiego „Mechaniczne niebo”Miejski Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Popardowskiego „Mechaniczne niebo”, który odbędzie się w środę 18 października 2017 r. o godz. 18:00 w holu MDK. Podczas wystawy będzie okazja podziwiać zdjęcia z największych imprez lotniczych organizowanych w Polsce, Czechach, Anglii, Niemczech, Holandii czy też Szwajcarii.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Ulice” - wernisaż Jana Masy

wrz.
01

Otwarcie wystawy fotografii Jana Masy pt. UliceBurmistrz Miasta Lublińca i Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Lublinieckiej zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Jana Masy pt. „Ulice”. Wernisaż odbędzie się 8 września 2016 roku o godz. 18:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa fotografii

st.
24

Wystawa fotografiiGaleria pod Glinianym Aniołem zaprasza na wystawę fotograficzną Julii Kubicy zatytułowaną „Mimochodem”. Zdjęcia będzie można zobaczyć w dniach 1-17 lutego 2013 roku.

Julia Kubica jest mieszkanką Lublińca, która od czterech lat sama uczy się robić dobre zdjęcia. Poprzez wystawę chce się podzielić swoją pasją i tym co już udało jej się do tej pory stworzyć.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa "Przenikanie"

paź.
11

Wystawa Przenikanie"Galeria pod Glinianym Aniołem" serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Krzysztofa Muskalskiego. Wystawę można oglądać codziennie w dniach 12-30 października 2012 w godz. 15:00-21:00. Wstęp wolny.

 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - wystawa fotografii