Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

MDK Lubliniec

Koncert na zakończenie wakacji

sie.
13

Koncert na zakończenie wakacjiMiejski Dom Kultury zaprasza na „Koncert na zakończenie wakacji”, który odbędzie się 26 sierpnia 2017 r. o godz. 16:00 na Bulwarze Franciszka Grotowskiego. W programie gry i zabawy dla dzieci, a także koncert zespołu Prajsky Vyber, który wykona niepowtarzalne wersje przebojów: Pink Floyd, The Rolling Stones, Dire Straits, Carlosa Santany, Erica Claptona. Wystąpi Gang Olsena - polski rhythmandbluesowy zespół muzyczny. Gwiazdą wieczoru będzie Izabela Kapiasová – piosenkarka, aktorka „Przepisu na życie” i „M jak miłość”, która wystąpi w repertuarze m.in. Karin Stanek, Maryli Rodowicz i Heleny Vondráčkovej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski

sie.
07

III Międzynarodowy Plener RzeźbiarskiW dniach 31.07-11.08.2017 r. w Lublińcu trwa III Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Lublinieckiej wraz z Miejski Dom Kultury Lubliniec. Zapraszamy na skwer przed MDK do oglądania powstających rzeźb. Wernisaż poplenerowy odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia 2017 r. o godz. 12:00 przed MDK Lubliniec.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XI Festiwal Krótkich Form Internetowych X-OZY

lp.
03

XI Festiwal Krótkich Form Internetowych X-OZYW piątek 7 lipca 2017 r. w MDK Lubliniec odbędzie się XI Festiwal Krótkich Form Internetowych X-OZY. Od godz. 17:00 rozpocznie się prezentacja zakwalifikowanych filmów krótkometrażowych. Później zapraszamy na spotkanie i projekcje filmów jury festiwalu Piotra Matwiejczyka i Piotra Żukowskiego Pierre Juju. Będzie można zobaczyć "Papierowe gody" z gościnnym udziałem Katarzyny Figury i Cezarego Pazury oraz film "Baśka".

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Anka Czytanka - „Przygody mrówki Karoliny”

cz.
08

Anka Czytanka - „Przygody mrówki Karoliny”Galeria pod Glinianym Aniołem i Anka Czytanka zapraszają w niedzielę 11 czerwca 2017 r. o godz. 15:30 na warsztaty czytelniczo- teatralne, na których zostanie odczytana i odegrana opowieść interaktywna pt. „Przygody mrówki Karoliny”. Wstęp: kolorowy balonik.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poezja z Teatrem po Pracy

maj
25

Poezja z Teatrem po PracyW dniu 9 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Gościem specjalnym czerwcowego spotkania będzie o. Tomasz Maniura, a tematem przewodnim „Radość życia”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzień Dziecka z MDK

maj
25

Dzień Dziecka z MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na Dzień Dziecka z MDK, który odbędzie się w czwartek 1 czerwca 2017 r. Rozpoczęcie o godz. 17:00 na sali widowiskowej, gdzie zaprezentuje się Mała Scena Teatralna, która przygotowała spektakl pod tytułem „Pipi i zwierzaki”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Kolejka" Teatru po pracy trzeci raz w MDK

maj
16

"Kolejka" Teatru po pracy trzeci raz w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejny spektakl Teatru po pracy pt. „Kolejka”. Spektakl po raz trzeci będzie można zobaczyć 31 maja 2017 r. o godz. 18:30. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce "KUP BILET" oraz w kasie MDK od godz. 15:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kabaret Młodych Panów w MDK w Lublińcu

maj
16

Kabaret Młodych Panów w MDK w LublińcuMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 25 maja 2017 r. o godz. 17:30 i 20:30 na występ Kabaretu Młodych Panów w programie „Bogowie”. Zakup biletów w kasie MDK codziennie od godz. 15:00 lub przez internet na stronie www.mdk.lubliniec.pl w zakładce KUP BILET.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Szkolenie Bezpieczny Lubliniec - Bezpieczna Ja

maj
16

Szkolenie Bezpieczny Lubliniec - Bezpieczna JaJuż 24 maja 2017 r. w Lublińcu odbędzie się szkolenie Bezpieczny Lubliniec - Bezpieczna Ja. W sali widowiskowej MDK o godz. 9:00 będzie miało miejsce szkolenie BezpiecznaJaTeen dla uczennic lokalnych szkół gimnazjalnych i średnich. Natomiast o godz. 17:00 odbędzie się szkolenie Bezpieczna Ja dla kobiet dorosłych. Jest to bezpłatne szkolenie rozwojowe dla kobiet i nastolatek w zakresie przeciwdziałania przemocy prowadzone przez Dominikę Cwynar.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poezja z Teatrem po Pracy

maj
16

Poezja z Teatrem po PracyW dniu 23 maja 2017 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Gościem specjalnym majowego spotkania będzie Arleta Gabrysiak, a tematem przewodnim „dzieciństwo i matka – wędrowcy nierozłączni”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - MDK Lubliniec