Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

MDK Lubliniec

Zapraszamy do Kina Karolinka na "Kubo i dwie struny"

st.
18

Zapraszamy do Kina Karolinka na Kubo i dwie strunyKubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem - do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca - największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

25. Finał WOŚP - kolejny rekord pobity

st.
17

25. Finał WOŚP - kolejny rekord pobityJubileuszowy 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. W tym roku orkiestra grała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W lublinieckim sztabie WOŚP pobito zeszłoroczny rekord. Dzięki Wam udało się zebrać aż 37.098,84 zł!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kabaret Ani Mru-Mru w Lublińcu

st.
15

Kabaret Ani Mru-Mru w LublińcuMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 16 marca 2017 roku o godz. 20:30 na występ Kabaretu Ani Mru-Mru w programie „Ostatnie Takie Trio”. W obecnym, znanym wszystkim fanom kabaretu składzie, grupa występuje od ponad 15 lat. Zespół tworzą: Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Macieja Balcara

st.
12

Koncert Macieja BalcaraWokalista legendarnej grupy DŻEM w solowej odsłonie. W czwartek, 23 lutego 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na koncert Macieja Balcara promujący nową płytę „Znaki”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Anka Czytanka” w wydaniu walentynkowym

st.
11

Anka Czytanka w wydaniu walentynkowymGaleria pod Glinianym Aniołem” oraz Anna Trzepizur zapraszają 10 lutego 2017 roku o godz. 18:00 na opowieść interaktywną dla młodzieży i dorosłych. Będzie to znana już dzieciom i rodzicom akcja „Anka Czytanka”, ale w wydaniu walentynkowym. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Akademia Kreatywności - luty 2017

st.
11

Akademia Kreatywności - luty 2017Galeria pod Glinianym Aniołem mieszcząca się w budynku Miejskiego Domu Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii Kreatywności - 09.02.2016 godz. 18:00 warsztaty „Ozdobne serce”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Ferie z MDK

st.
05

Ferie z MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza dzieci i młodzież na ferie zimowe pod hasłem „KOSMICZNIE, ZDROWO i SPORTOWO”. Pierwsze zajęcia odbędą się już 16 stycznia o godz. 9:00. Tego samego dnia emocje zapewni Teatr Trip, który zabierze dzieci do „Fabryki śniegu”... Poniżej przedstawiamy program „Ferii z MDK”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Agnieszka Raj-Kubat uhonorowana odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej"

st.
05

Agnieszka Raj-Kubat uhonorowana odznaką Zasłużony dla Kultury PolskiejDobrze znana nie tylko lublinieckiej publiczności aktorka, reżyser, scenarzysta i instruktor w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu Agnieszka Raj-Kubat zdobyła zaszczytne wyróżnienie - honorową odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spektakl „Klimakterium… i już”

st.
04

 

Spektakl Klimakterium… i jużW czwartek, 16 lutego 2017 roku o godz. 18:00 Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na spektakl Elżbiety Jodłowskiej „Klimakterium… i już”. Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Finał WOŚP z koncertem w MDK

st.
03

25 Finał WOŚP z koncertem w MDKJuż wkrótce w całej Polsce odbędzie się jubileuszowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładnie 15 stycznia 2017 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Jak co roku wielkiej zbiórki nie może zabraknąć również w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - MDK Lubliniec