Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

MDK Lubliniec

Wernisaż oraz wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

kw.
11

Wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę WielkanocnąW dniu 10 kwietnia 2017 r. w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się wernisaż wystawy pisanek w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Panująca w galerii atmosfera oraz dekoracje i prace plastyczne w postaci pięknych pisanek wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa malarstwa studentów AJD w Częstochowie

kw.
11

Wystawa malarstwa studentów AJD w CzęstochowieW piątkowe popołudnie 7 kwietnia 2017 r. w holu MDK podczas wernisażu swoje prace zaprezentowali studenci Akademii Jana Długosza w Częstochowie: Monika Siwiec, Karolina Jasińska, Dawid Masionek oraz Tomasz Masionek. Zapraszamy na wystawę, którą można oglądać do 30 kwietnia 2017 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

V Lublinieckie Warsztaty Muzyczne „Gram bo lubię”

kw.
10

V Lublinieckie Warsztaty Muzyczne Gram bo lubięZapraszamy na 5 edycję warsztatów muzycznych "Gram bo lubię", które odbędą się 18 kwietnia o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Na godz. 19:00 zaplanowano koncert Leszka Cichońskiego wraz zespołem Asformation.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Debata dotycząca Transplantacji

kw.
10

I Debata dotycząca TransplantacjiZapraszamy serdecznie na pierwszą Debatę w naszym mieście dotyczącą ważnego i trudnego tematu jakim jest Transplantacja, która odbędzie się 19.04.2017 roku o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Debata jest wydarzeniem bezpośrednio przygotowującym do Kampanii "Twoje TAK ma ZNACZNIE".

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Anka Czytanka - "O Melce, przyjaciółce jednorożca"

kw.
09

Anka Czytanka - O Melce, przyjaciółce jednorożcaGaleria Pod Glinianym Aniołem i Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń we wtorek, 25 kwietnia 2017 r. o godz. 17:30 zapraszają na spotkanie z „Anką Czytanką”. Tym razem dzieci poznają opowieść interaktywną pt. "O Melce, przyjaciółce jednorożca". To ciepła, zabawna i wzruszająca historia przyjaźni dziewczynki z magicznym stworzeniem - jednorożcem, który nie opuszcza jej w potrzebie i ratuje ją z kłopotów.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Kolejka" - kolejna odsłona przedstawienia Teatru po Pracy

kw.
06

Kolejka - kolejna odsłona przedstawienia Teatru po PracyBilety na premierowy spektakl „Kolejka” Teatru po Pracy rozeszły się w mgnieniu oka. Czy tak będzie i tym razem? Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę przedstawienia „Kolejka”, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wyniki Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

kw.
05

Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów Wrażliwość na słowa - wynikiJak co roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się eliminacje powiatowe Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”. Poniżej podajemy wyniki.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poezja z Teatrem po Pracy

kw.
04

Poezja z Teatrem po Pracy W dniu 21 kwietnia 2017 roku o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Gościem specjalnym kwietniowego spotkania będzie Krzysztof Koselski, wiceprezes WKB Meta Lubliniec.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Kolejka” - premiera Teatru po Pracy

kw.
04

Kolejka - premiera Teatru po PracyMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejne przedstawienie "Teatru po pracy" pod tytułem "Kolejka". Premiera odbędzie się w środę, 26 kwietnia 2017 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Konkurs na Świąteczną Pisankę rozstrzygnięty

kw.
03

X Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę WielkanocnąMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na wernisaż i wręczenie nagród w jubileuszowym X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 10 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - MDK Lubliniec