Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

MDK Lubliniec

X Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

lt.
23

X Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę WielkanocnąMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Prace należy dostarczyć do MDK do dnia 24 marca 2017 roku. Otwarcie wystawy pisanek oraz wręczenie nagród odbędzie się dnia 10 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty tworzenia mydła

lt.
22

Warsztaty tworzenia mydłaGaleria pod Glinianym Aniołem wraz z „Naturalnie Naturalni” zapraszają 23 marca 2017 roku o godz. 17:30 na warsztaty tworzenia mydła. Koszt: 50 zł. Ilość miejsc ograniczona - liczy się kolejność wpłat!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Lubliniecka Gala "Być kobietą"

lt.
21

III Lubliniecka Gala Być kobietąSerdecznie zapraszamy na kolejną edycję Lublinieckiej Gali "Być Kobietą", która odbędzie się w czwartek, 9 marca 2017 roku o godz. 17:30 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wstęp wolny! Gościem imprezy będzie piosenkarka i aktorka Izabela Kapiasová.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poezja z Teatrem po Pracy – „Kobieta w poezji”

lt.
21

Poezja z Teatrem po Pracy – Kobieta w poezjiW dniu 10 marca 2017 roku o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się inauguracyjne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy. Tematem pierwszego spotkania jest „KOBIETA W POEZJI”, a gościem specjalnym Zuzanna Geilke. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IX Festiwal Tańca Break Dance i Street Dance

lt.
20

IX Festiwal Tańca Break Dance i Street Dance Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w 9 edycji "Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Break Dance i Street Dance", który odbędzie się 25 marca 2017 roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Lubliniecka Gala „Być kobietą” – Metamorfozy

lt.
19

III Lubliniecka Gala Być kobietą – Metamorfozy III Lubliniecka Gala „Być kobietą” już 9 marca 2017 roku! Zachęcamy Panie, które chciałyby poddać się wizerunkowej przemianie do przesłania do dnia 28 lutego 2017 wypełnionego formularza „Metamorfoza indywidualna” wraz ze zdjęciami na adres mdk@lubliniec.pl.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

lt.
16

Eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoW czwartek, 23 marca 2017 roku o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury odbędą się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Bądź piękna na wiosnę” – Dzień Kobiet w Galerii pod Glinianym Aniołem

lt.
16

Dzień Kobiet w Galerii pod Glinianym AniołemGaleria pod Glinianym Aniołem oraz „Oriflame” zapraszają w sobotę, 4 marca 2017 roku, o godz. 17:30 na Dzień Kobiet w Galerii. Spędź w miłym damskim gronie sobotnie popołudnie! Przyjdź, poznaj i zakochaj się w kosmetykach! Stwórz piękny makijaż na wiosnę! Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w Kinie Karolinka

lt.
14

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej  w Kinie KarolinkaZapraszamy do Kina Karolinka na film o Michalinie Wisłockiej, najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u, walczącej o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków. Seanse od 24 do 28 lutego ale bilet możesz kupić już dzisiaj, jako prezent walentynkowy.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Akademia Kreatywności – warsztaty florystyczne

lt.
09

Akademia Kreatywności – warsztaty florystyczne Galeria pod Glinianym Aniołem mieszcząca się w budynku Miejskiego Domu Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii Kreatywności 02.03.2017, godz. 17:30 -Warsztaty Florystyczne „Wiosenny kosz”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - MDK Lubliniec