Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

MDK Lubliniec

Wernisaż wystawy „Zakręcone wokół kawy" w MDK

sie.
30

Wernisaż wystawy „Zakręcone wokół kawy" w MDKBurmistrz Miasta Lublińca oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy „Zakręcone wokół kawy" Natalii Jankowskiej-Urant oraz Zbigniewa Niedbały, który odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku o godz. 17:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Jarmark Rękodzielniczy

sie.
30

Jarmark RękodzielniczySerdecznie zapraszamy na IV Jarmark Rękodzieła, który odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku o godz. 14:00 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu. Tego dnia odbędzie się również święto 10-lecia Galerii pod Glinianym Aniołem. Z tej okazji przygotowana jest moc atrakcji - w programie warsztaty artystyczne i kulinarne dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa Drogi do Niepodległej” w MDK

sie.
23

Wystawa Drogi do Niepodległej” w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do zwiedzenia wystawy „Drogi do Niepodległej” należącej do zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 5-27 września 2018 r. w holu MDK. Wystawa ukazuje przekrojowo dzieje bezpośredniej walki o niepodległość w latach 1905-1921, wysiłki wszystkich obozów politycznych, dążących do odbudowy Rzeczypospolitej oraz najważniejsze wydarzenia z tego okresu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Piknik Rodzinny w MDK

lp.
26

Piknik Rodzinny w MDK	Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na rodzinny piknik, który odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia 2018 roku o godz. 16:00 przed MDK. W programie: gra planszowa XXL, wieża z interaktywnych klocków, zabawa z animatorami w postaci warsztatów artystycznych, skręcania balonów i baniek mydlanych. O godz. 18:00 na tarasie przy Galerii pod Glinianym Aniołem wystąpi Marcin Magdziar. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa „Face to face” w MDK

lp.
26

Wystawa „Face to face” w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza od 6 sierpnia 2018 r. na polsko-niemiecką wystawę interdyscyplinarną "Face to face" z udziałem 10 artystów ze Śląska i 10 artystów z Zagłębia Ruhry, której autorami są m.in. lublinieccy artyści: Stanisław Henryk Kowalczyk i Aleksandra Herbowska-Matera. Wystawę będzie można oglądać do 6 września 2018 r. w holu MDK.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy - drugi termin

kw.
05

„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy - drugi terminMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na przedstawienie Teatru po Pracy „Nie taki sam”. Drugi termin spektaklu odbędzie się w środę 18 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK od godz. 15:00. Autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Lubliniecka Gala Przedsiębiorczości

kw.
05

III Lubliniecka Gala Przedsiębiorczości Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza na III Lubliniecką Galę Przedsiębiorczości, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w czwartek 12 kwietnia 2018 r. o godz. 17:00. W programie koncert Katarzyny Groniec (artystka zaprezentuje utwory z najnowszego albumu), wykład prof. Jerzego Hausnera (polski polityk i ekonomista, pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie) oraz wręczenie tytułu Rzemieślnika Miasta Lublińca Roku 2017. Wstęp wolny. Wejściówki do odebrania w kasie MDK.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Katarzyny Groniec „Ach”

mrz.
28

Koncert Katarzyny Groniec „Ach”MDK Lubliniec zaprasza na koncert pt. „Ach” w wykonaniu Katarzyny Groniec, który odbędzie się w sali widowiskowej MDK w Lublińcu w czwartek 12 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00. Artystka zaprezentuje utwory z najnowszego albumu mającego premierę w marcu tego roku. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Kreatywni 60+" warsztaty dla lublinieckich seniorów

mrz.
28

"Kreatywni 60+" warsztaty dla lublinieckich seniorówZapraszamy lublinieckich seniorów do Miejskiego Domu Kultury Lubliniec na kolejne warsztaty artystyczne w ramach akcji „Kreatywni 60+”. Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15:00–21:00. We wtorek 10 kwietnia 2018 r. o godz. 11:00 odbędą się warsztaty „Papierowa wiklina”, które poprowadzi instruktor Sabina Gajda. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Premiera Teatru po Pracy „Nie taki sam”

mrz.
28

Premiera Teatru po Pracy „Nie taki sam”Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na przedstawienie Teatru po Pracy pod tytułem „Nie taki sam”. Premiera odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia 2018 r. o godz. 14:00 w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK od godz. 15:00. Autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - MDK Lubliniec