Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

MPBP Lubliniec

Urodziny Kubusia Puchatka z MPBP

paź.
03

Urodziny Kubusia Puchatka z MPBPMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na Urodziny Kubusia Puchatka. Początek imprezy 20 października 2017 r. godz. 17.00 w Muzeum Edyty Stein. Zgłoszenia przyjmowane są we wszystkich naszych placówkach od 5 do 16 października. Warunkiem udziału jest posiadanie zaproszenia. Każdy z uczestników proszony jest o wykonanie kartki urodzinowej dla Solenizanta, najciekawsza kartka wykonana samodzielnie, zostanie nagrodzona. WSTĘP WOLNY!!! Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Narodowe Czytanie „Wesele”

sie.
27

Narodowe Czytanie „Wesele”Burmistrz Miasta Lublińca oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy zapraszają 2 września 2017 r. od godz. 10.30 do udziału w akcji Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Miejscem realizacji akcji będzie Rynek Miejski. W roli lektorów wystąpią członkowie Lublinieckiego Klubu Literackiego "Logos". Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw plastycznych oraz malowanie twarzy.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kiermasz Książek w MPBP Lubliniec

sie.
07

Kiermasz Książek w MPBP LubliniecMiejsko-powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza na Kiermasz Książek. Od 1 do 31 sierpnia 2017 r. w godz. 10:00-16:00, w pomieszczeniu byłej Księgarni można nabyć książki w promocyjnych cenach.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Głośne czytanie na Rynku

maj
04

Głośne czytanie na rynkuW poniedziałek, 8 maja 2017 r. w godzinach 11.00-12.00 oraz 15.30-16.30, pracownicy Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu z okazji Dnia Bibliotekarza zapraszają miłośników słowa pisanego na Rynek do głośnego czytania. Każdy, kto przeczyta fragment wybranej przez siebie książki, otrzyma ją w prezencie!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zaproponuj zakup książki

st.
26

Zaproponuj zakup książki w MPBPDrogi Czytelniku! Studiujesz? Uzupełniasz wykształcenie? W zbiorach Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu nie znalazłeś potrzebnych Ci książek z literatury popularnonaukowej? Napisz do MPBP!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zimowe Spotkania w Bibliotece

st.
09

Zimowe Spotkania w BiblioteceMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu podczas ferii zimowych zaprasza dzieci w wieku od 11 lat na warsztaty plastyczne oraz inne atrakcje. Poniżej podajemy dokładny harmonogram wydarzeń. Ilość miejsc jest ograniczona! Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Święty Mikołaj w bibliotece

gru.
05

Święty Mikołaj w biblioteceDzisiaj niespodziewanie Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu odwiedził św. Mikołaj i pozostawił podarunki dla czytelników. Jutro, pierwsze trzy osoby odwiedzające placówki biblioteki, otrzymają drobne upominki!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Urodziny Kubusia Puchatka

paź.
10

Urodziny Kubusia PuchatkaMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na Urodziny Kubusia Puchatka, które odbywać się będą w piątek, 21 października, w Muzeum Edyty Stein. Początek imprezy o godz. 17:00. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty modelarskie w bibliotece

sie.
31

Warsztaty modelarskie dla dzieci i młodzieżyW sierpniu przez cztery poniedziałkowe przedpołudnia w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu odbywały się warsztaty modelarskie dla dzieci i młodzieży. Wśród uczestników byli zarówno chłopcy jak i dziewczęta!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wakacyjne godziny otwarcia biblioteki

cz.
19

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotekiW okresie wakacyjnym od 27 czerwca 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r. zmianie ulegają godziny otwarcia placówek Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu – szczegóły poniżej:

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - MPBP Lubliniec