Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

wystawa

Wernisaż wystawy Darii Pyrchały „Notatki miejsc”

kw.
05

Wernisaż wystawy Darii Pyrchały „Notatki miejsc”Burmistrz Miasta Lublińca i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zapraszają na wernisaż wystawy Darii Pyrchały pt. „Notatki miejsc”, który odbędzie się w piątek 20 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy fotografii „Macierzyństwo”

paź.
22

Wernisaż wystawy fotografii „Macierzyństwo”W ramach kampanii "Parasol Mamy" realizowanej przez Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Haliny Hermanson pt.: „Macierzyństwo”, który odbędzie się 5 listopada 2017 r. o godz. 16.00 w Muzeum Edyty Stein. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 12 listopada 2017 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa „Słoneczna Republika”

wrz.
07

Wystawa „Słoneczna Republika”W weekend 9-10 oraz 16-17 września 2017 r. w godz. 12.00-20.00 zapraszamy do zespołu pałacowo-parkowego w Koszęcinie na wystawę pt. Słoneczna Republika – spełnione marzenie Stanisława Hadyny. Wystawa realizowana jest w ramach 25. Europejskich Dni Dziedzictwa. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy prac Darii Pyrchały

sie.
27

Wernisaż wystawy prac Darii PyrchałyMuzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu zaprasza na wernisaż prac Darii Pyrchały i dzieci biorących udział w warsztatach plastycznych, który odbędzie się dnia 3 września 2017 r. o godz. 15:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa dokumentacji CDDG z Radzionkowa

cz.
19

Wystawa dokumentacji CDDG z RadzionkowaTowarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Koło Lubliniec zaprasza na wystawę dokumentów Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku z Radzionkowa oraz dokumentów ze zbiorów prywatnych pana Edwarda Wieczorka dotyczących wysiedleń z Ziemi Lublinieckiej. Wystawę można oglądać w dniach 20-30 czerwca 2017 r. w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż oraz wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

kw.
11

Wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę WielkanocnąW dniu 10 kwietnia 2017 r. w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się wernisaż wystawy pisanek w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Panująca w galerii atmosfera oraz dekoracje i prace plastyczne w postaci pięknych pisanek wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Konkurs na Świąteczną Pisankę rozstrzygnięty

kw.
03

X Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę WielkanocnąMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na wernisaż i wręczenie nagród w jubileuszowym X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 10 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Rodzinne Pasje Tarków” w Muzeum Edyty Stein

lt.
28

Rodzinne Pasje Tarków w Muzeum Edyty SteinMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu serdecznie zaprasza na wystawę pt.: „Rodzinne Pasje Tarków”, która będzie dostępna dla zwiedzających od 12 do 27 marca 2017 roku. Miejscem wystawy będzie Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż ceramiki

cz.
20

Wernisaż prac Koła Ceramicznego Zespołu Szkół im. Św. Edyty SteinW środę, 22 czerwca 2016 roku, zapraszamy do Muzeum Pro Memoria Edith Stein na wernisaż prac Koła Ceramicznego Zespołu Szkół im. Św. Edyty Stein w Lublińcu. Otwarcie wystawy o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa fotografii Romualda Cichosa

wrz.
07

Wystawa Romualda CichosaBurmistrz Miasta Lublińca i Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Lublinieckiej zapraszają do Muzeum Edyty Stein w Lublińcu na wernisaż fotografii Romualda Cichosa pt. „Krajobrazy”. Otwarcie wystawy w czwartek, 17 września 2015 roku o godz. 18:00.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - wystawa