Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Dom Kultury w Koszęcinie

Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

mrz.
28

Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza KorczaWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury zapraszają na Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, który odbędzie się w sobotę 14 kwietnia 2018 r. o godz. 17:00 w Domie Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11a). Bilety w cenie 35 zł do nabycia w biurze DK w Koszęcinie. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spektakl dla dzieci "PUK PUK" w Koszęcinie

mrz.
05

Spektakl dla dzieci "PUK PUK" w KoszęcinieStowarzyszenie Montownia i Dyrektor Domu Kultury w Koszęcinie serdecznie zapraszają w środę, 7 marca o godz. 16:30 dzieci w wieku 3-9 lat na spektakl "PUK PUK" w wykonaniu Teatru "Chrząszcz w trzcinie". "PUK PUK" to historia przyjaźni bojaźliwego Mamuta, który ukryty w kapeluszu przetrwał do naszych czasów. Teraz musi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, w epicentrum których ląduje ekscentryczna Kaczka. WSTĘP WOLNY!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert "Byłam Wróbelkiem - sekrety Edith Piaf" w Koszęcinie

lt.
26

Koncert "Byłam Wróbelkiem - sekrety Edith Piaf" w KoszęcinieWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury zapraszają na Koncert z okazji Dnia Kobiet "Byłam Wróbelkiem - sekrety Edith Piaf", który odbędzie się w czwartek 8 marca 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11a). Bilety w cenie 25 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

AleTeatr z Koszęcina - kolejny występ

lt.
01

AleTeatr z Koszęcina - kolejny występW piątek 23 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie ponownie wystąpią aktorzy z grupy ALeTeatR w sztukach komediowych Aleksandra Fredry: "Świeczka zgasła" oraz "Z jakim się wdajesz, takim się stajesz" w reżyserii Aliny Szczepanowskiej. Bilety w cenie 15 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Operetkowy w Koszęcinie

st.
28

Koncert Operetkowy w KoszęcinieZapraszamy w środę, 7 lutego 2018 r. o godz. 17:00 na Koncert Operetkowy, który odbędzie się w Domie Kultury w Koszęcinie. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Tok Szok Joanny Bartel w Koszęcinie

st.
28

Tok Szok Joanny Bartel w KoszęcinieDom Kultury w Koszęcinie zaprasza w sobotę 3 lutego o godz. 17:00 na „Tok Szok” Joanny Bartel. Bilety w cenie: 35 zł. Sprzedaż biletów w biurze Domu Kultury (tel. 34 357 61 04). Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

AleTeatr z Koszęcina zaprasza na premierę

st.
18

AleTeatr z Koszęcina zaprasza na premierę W piątek 19 stycznia 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie wystąpią aktorzy z grupy ALeTeatR w premierowych sztukach komediowych Aleksandra Fredry: "Świeczka zgasła" oraz "Z jakim się wdajesz, takim się stajesz" w reżyserii Aliny Szczepanowskiej. Bilety w cenie 15 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy „Kanada żywicą pachnąca”

kw.
26

Wernisaż wystawy fotografii Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda ManiuryWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury w Koszęcinie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii „Kanada żywicą pachnąca” autorstwa Burmistrza Miasta Lubliniec – Edwarda Maniury. Otwarcie wystawy odbędzie się 30 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Koszęcinie. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Amatorska Grupa Teatralna "Ale Teatr" zaprasza na premierę

kw.
20

Amatorska Grupa Teatralna Ale Teatr - Moralność Pani DulskiejALeTEATЯ działajacy przy Domu Kultury w Koszęcinie zaprasza na premierowy spektakl pt. "Moralność Pani Dulskiej". Przedstawienie w reżyserii Aliny Szczepanowskiej odbędzie się w piątek, 29 kwietnia 2016 roku, w Domu Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11A) o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Miłość niejedno ma imię

lt.
11

Koncert Miłość niejedno ma imięDom Kultury w Koszęcinie zaprasza na koncert pt. "Miłość niejedno ma imię" z udziałem Jana Wolańskiego - solisty Opery Narodowej i Zespołu Pieśni i Tańska "Śląsk". Poza nim wystąpią: Joanna Wolańska oraz Franciszek Klimek. Występ odbędzie się 21 lutego 2016 roku o godz. 17:00. Bilety w cenie 15 zł. Więcej informacji można uzyskac pod numerem telefonu 34 357 61 04.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Dom Kultury w Koszęcinie