Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Dom Kultury w Koszęcinie

AleTeatr z Koszęcina - kolejny występ

lt.
01

AleTeatr z Koszęcina - kolejny występW piątek 23 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie ponownie wystąpią aktorzy z grupy ALeTeatR w sztukach komediowych Aleksandra Fredry: "Świeczka zgasła" oraz "Z jakim się wdajesz, takim się stajesz" w reżyserii Aliny Szczepanowskiej. Bilety w cenie 15 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Operetkowy w Koszęcinie

st.
28

Koncert Operetkowy w KoszęcinieZapraszamy w środę, 7 lutego 2018 r. o godz. 17:00 na Koncert Operetkowy, który odbędzie się w Domie Kultury w Koszęcinie. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Tok Szok Joanny Bartel w Koszęcinie

st.
28

Tok Szok Joanny Bartel w KoszęcinieDom Kultury w Koszęcinie zaprasza w sobotę 3 lutego o godz. 17:00 na „Tok Szok” Joanny Bartel. Bilety w cenie: 35 zł. Sprzedaż biletów w biurze Domu Kultury (tel. 34 357 61 04). Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

AleTeatr z Koszęcina zaprasza na premierę

st.
18

AleTeatr z Koszęcina zaprasza na premierę W piątek 19 stycznia 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie wystąpią aktorzy z grupy ALeTeatR w premierowych sztukach komediowych Aleksandra Fredry: "Świeczka zgasła" oraz "Z jakim się wdajesz, takim się stajesz" w reżyserii Aliny Szczepanowskiej. Bilety w cenie 15 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy „Kanada żywicą pachnąca”

kw.
26

Wernisaż wystawy fotografii Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda ManiuryWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury w Koszęcinie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii „Kanada żywicą pachnąca” autorstwa Burmistrza Miasta Lubliniec – Edwarda Maniury. Otwarcie wystawy odbędzie się 30 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Koszęcinie. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Amatorska Grupa Teatralna "Ale Teatr" zaprasza na premierę

kw.
20

Amatorska Grupa Teatralna Ale Teatr - Moralność Pani DulskiejALeTEATЯ działajacy przy Domu Kultury w Koszęcinie zaprasza na premierowy spektakl pt. "Moralność Pani Dulskiej". Przedstawienie w reżyserii Aliny Szczepanowskiej odbędzie się w piątek, 29 kwietnia 2016 roku, w Domu Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11A) o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Miłość niejedno ma imię

lt.
11

Koncert Miłość niejedno ma imięDom Kultury w Koszęcinie zaprasza na koncert pt. "Miłość niejedno ma imię" z udziałem Jana Wolańskiego - solisty Opery Narodowej i Zespołu Pieśni i Tańska "Śląsk". Poza nim wystąpią: Joanna Wolańska oraz Franciszek Klimek. Występ odbędzie się 21 lutego 2016 roku o godz. 17:00. Bilety w cenie 15 zł. Więcej informacji można uzyskac pod numerem telefonu 34 357 61 04.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zapraszamy na IV Gminny Konkurs Modelarski do Koszęcina

mrz.
22

IV Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy KoszęcinZapraszamy serdecznie na IV Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin, który odbędzie się w dniu 28.03.2015 r. w godz. 9:00 -15:00 na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Koszęcinie. Jeszcze przez kilka dni, do 25 marca, można zgłaszać modele. W tym roku przewidziano wiele naprawdę ciekawych i wyjątkowych nagród specjalnych, m. in. Puchar Wójta - za najciekawszy model zawodów, Puchar Kółka Modelarskiego „Broń i Barwa” w Koszęcinie dla najmłodszego modelarza czy za najciekawszy model w wykonaniu pani - Liga Damska.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin

lt.
27

III Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy KoszęcinKółko Modelarskie „Broń i Barwa” zaprasza na III Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin. Konkurs odbędzie się 29 marca 2014 roku w Domu Kultury im. W. Roździeńskiego w Koszęcinie. Celem przedsięwzięcia jest popularyzcja modelarstwa, jak również rozbudzanie zainteresowań techniką i historią wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni w klubach i modelarniach. Liczba i wiek uczestników są nieograniczone!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Występ „Kabaretu pod Wyrwigroszem”

st.
22

Występ „Kabaretu pod Wyrwigroszem”Zapraszamy na „Kabaret pod Wyrwigroszem”, który odbędzie się 3 marca 2014 r. o godz. 17:00 w Domu Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11a). Artyści zaprezentują program "Kurde Pologne". Cena biletu: 35 zł.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Dom Kultury w Koszęcinie