Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Lublinieckie Morsy

IV Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka Piątka

mrz.
02

IV Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka PiątkaW niedzielę, 26 marca 2017 roku w naszym mieście odbędą się: IV Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka Piątka. Start nastąpi spod Leśniczówki (przy obwodnicy – skrzyżowanie ul. 74 GPP z DK 11). Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:30. Rozgrzewka o godz. 10:45, start o 11:00. Zawody będą rozgrywane na dystansach 21,097 km i 5 km.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

II Lubliniecki Półmaraton i Lubliniecka 5tka Nordic Walking

kw.
09

II Lubliniecki Półmaraton Nordic WalkingW niedzielę, 19 kwietnia 2015 roku, odbędzie się II Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking. Dodatkowo organizatorzy (Lublinieckie Morsy) postanowili, że odbędą się także zawody w kategorii open na dystansie 5 km. Trasa będzie wiodła leśnymi duktami, start i meta zaplanowane są na Polanie przy Leśniczówce.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Święto Morsów

lt.
27

Święto MorsówOd 7 do 10 lutego w Mielnie odbywał się X Międzynarodowy Zlot Morsów, na którym po raz trzeci gościły Lublinieckie Morsy. W tym roku ta niewielka nadmorska miejscowość gościła rekordową ilość morsów i foczek: 1725 osób ze 151 miejsc w Europie! Pojawili się też amatorzy zimnych kąpieli z Danii, Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii i Ukrainy. Na zlot przybyło 80 klubów i 198 uczestników indywidualnych. Najstarszy Mors miał 82 lata a najmłodszy... 3 miesiące.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Lublinieckie Morsy