Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

koncert

Koncert Teresy Werner w MDK

li.
20

Koncert Teresy Werner w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na koncert Teresy Werner, który odbędzie się w środę, 23 listopada 2017 r. o godz. 17:00. Bilety w cenie: 50 zł. Sprzedaż biletów: przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/ oraz w kasie MDK. Rezerwacja biletów: tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00) oraz e-mailem: mdk@lubliniec.pl. Bilety grupowe: zamówienia na adres: mdk@lubliniec.pl.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż malarstwa akwarelowego Agnieszki Dudy

li.
13

Wernisaż malarstwa akwarelowego Agnieszki DudyBurmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu zapraszają w niedzielę, 19 listopada 2017 r. o godz. 15:00 do Muzeum Edyty Stein na wernisaż wystawy prac akwarelowych pt. "Barwy Świata" autorstwa młodej lubliniczanki Agnieszki Dudy. Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert autorskiej muzyki instrumentalnej w wykonaniu Kuby Dudy. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzieci Dzieciom dla Niepodległej z koncertem Kasi Cerekwickiej

paź.
22

Dzieci Dzieciom dla Niepodległej z koncertem Kasi Cerekwickiej Jednostka Wojskowa Komandosów oraz Fundacja "Wspieram cicho i skutecznie" zaprasza na Koncert "Dzieci Dzieciom dla Niepodległej", który odbędzie się 8 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Zapisy i zgłoszenia przyjmuje Klub JWK pod numerami telefonów 261 101 509 i 261 101 499 lub na adres e-mail: jwk.klub@ron.mil.pl.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert "Solus Christus" w Koszęcinie

paź.
16

Koncert "Solus Christus" w Koszęcinie

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" zaprasza na koncert "Solus Christus", który odbędzie się 29 października 2017 r. o godz. 16:00 w Kameralnej Sali Koncertowej w kaplicy pałacowej w Koszęcinie (ul. Zamkowa 3). Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona, wejściówki do odebrania w Recepcji Zespołu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Happy People zapraszają na koncert i Jam Session

kw.
05

Happy People zapraszają na koncert i Jam SessionPopis uczniów Adama Szewczyka oraz Grzegorza Czuchaja. Ogromna różnorodność stylów i gatunków, wielość instrumentów, niebanalne i arcyciekawe projekty …a to wszystko zostanie Państwu podane w „rajskich” przepięknych wnętrzach. Koncert odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia 2017 roku o godz. 18:00 w Restauracji Rajska w Lublińcu (ul. J. Piłsudskiego 3). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Macieja Balcara

st.
12

Koncert Macieja BalcaraWokalista legendarnej grupy DŻEM w solowej odsłonie. W czwartek, 23 lutego 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na koncert Macieja Balcara promujący nową płytę „Znaki”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Poszedłem na Dziób w kolędowym wydaniu

st.
04

Poszedłem na Dziób w kolędowym wydaniuLubliniecki zespoł Poszedłem na Dziób znany z szantowych utworów tym razem zaprasza na występ kolędowy. Koncert odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017 roku w Parafii pw. św. Mikołaja w Lublińcu o godz. 15:15. Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Finał WOŚP z koncertem w MDK

st.
03

25 Finał WOŚP z koncertem w MDKJuż wkrótce w całej Polsce odbędzie się jubileuszowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładnie 15 stycznia 2017 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Jak co roku wielkiej zbiórki nie może zabraknąć również w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Dzieci dzieciom - dla Niepodległej

li.
03

Koncert Dzieci dzieciom - dla NiepodległejW czwartek, 10 listopada o godzinie 17:00, w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się koncert „Dzieci dzieciom – dla Niepodległej”. Organizatorem jest Fundacja „Wspieram cicho i skutecznie” oraz Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu. Projekt „Scena Patriotyzmu II”, w ramach którego odbywa się koncert, otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Obrony Narodowej. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Szpak

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Limboski & Wiśnia

wrz.
21

Koncert duetu Limboski & Wiśnia w Klubie KleksW niedzielę, 25 września 2016 r. zapraszamy do Klubu Kleks w Lublińcu na koncert duetu Limboski & Wiśnia. Występ rozpocznie się o godz. 20:00. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - koncert