Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

rajd rowerowy

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

XV Rodzinny Rajd Rowerowy

maj
13

 Już po raz 15-ty Klub TREK-TOUR działający przy naszym Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy. Tym razem z miejsca zbiórki pojedziemy w kierunku Dziewiczej Góry, dalej Krupski Młyn, Staw Piegża (Kaczy Staw) i meta w Parku Miejskim - razem jest to dystans ok. 30 km.
W trasie, podczas postoju, nasz Kolega Andrzej opowie nam o historii mijanych osiedli. O regeneracyjnej grochówce na zakończenie rajdu krążą już legendy i dla niej warto przejechać trasę rajdu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IX rajd Tour de Kokotek

wrz.
13

IX rajd Tour de KokotekZapraszamy do wzięcia udziału w IX rajdzie rowerowym Tour de Kokotek. W tym roku trochę rewolucyjnych usprawnień! Mierzenie czasu numerkami z czipem, starty grupowe, a w najsilniejszej kategorii do przejechania prawie 60 km, a w tym nowość – dwa okrążenia zamiast jednej pętli. Możliwość zapisów online. Szczegóły w artykule.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rajd rowerowy "Śladami granic i dawnego hutnictwa"

sie.
18

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii rajd rowerowyKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach zaprasza w sobotę 22 sierpnia na rajd rowerowy "Śladami granic i dawnego hutnictwa". Start w Kochcicach o godz. 9:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rodzinny Rajd Rowerowy

lp.
14

Rodzinny Rajd Rowerowy27 lipca 2013 roku Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Zapisy grup i osób indywidualnych oraz opłaty za udział w rajdzie w wysokości 5 zł od osoby przyjmowane w MDK (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-20:00). Zachęcamy do poznania tej formy czynnego wypoczynku! Dla uczestników konkursy z nagrodami i poczęstunek.

 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rajd Rowerowy na Brzozę

lp.
07

Rajd Rowerowy na BrzozęWójt Gminy Kochanowice, Gminne Centrum Kultury i Informacji oraz Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii zaprasza wszystkich chętnych na Rajd Rowerowy na Brzozę, który odbędzie się dnia 13 lipca o godz. 13.00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rodzinny Rajd Rowerowy

cz.
05

Rodzinny Rajd RowerowyBurmistrz Miasta Lubliniec wraz z Zarządem Uniwersytetu Trzeciego Wieku tradycyjnie już zapraszają chętnych cyklistów w dniu 15 czerwca br. na ogólnodostępny RODZINNY RAJD ROWEROWY dookoła Lublińca. Zbiórka i ewidencja uczestników od godziny 9:00 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu. Na zakończenie rajdu dla uczestników przewidziano posiłek regeneracyjny /odpłatność 5 zł od osoby/ oraz losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych. Zapraszamy do zapoznania sie z trasą rajdu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rajd rowerowy

maj
30

Rajd rowerowy z okazji 740-lecia LublińcaBurmistrz Miasta wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zapraszają wszystkich cyklistów w dniu 9 czerwca br na RAJD ROWEROWY szlakiem historycznych i przyrodniczych atrakcji Lublińca i jego okolic.

 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzień Dziecka z MDK

maj
29

Dzień Dziecka z MDKMiejski Dom Kultury zaprasza 1 czerwca 2012 roku na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który rozpocznie się o godz. 16:00. O godz. 17:00 na scenie MDK odbędzie się koncert „ROZWIŃ SKRZYDŁA”, podczas którego zaprezentują się młodzi zdolni z MDK. O godz. 18:30 zapraszamy dzieci i dorosłych na bajkę „Alvin i wiewiórki 3” – bilety z cenie 10 zł dla każdego.

2 czerwca 2012 roku Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym. Trasa rajdu przebiegać będzie malowniczymi szlakami rowerowymi z Lublińca do Brzozy.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - rajd rowerowy