Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

NINIWA Team

IV Festiwal Rowerowy Together

li.
13

IV Festiwal Rowerowy TogetherSerdecznie zapraszamy na IV Festiwal Rowerowy Together organizowany przez Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA i MDK Lubliniec, który odbędzie się 18 listopada 2017 r. Część pierwsza festiwalu rozpocznie się w Kokotku, Mszą świętą, następnie planowany jest wspólny przejazd do MDK w Lublińcu i część druga festiwalu, obejmująca: prezentacje ekip i grup, koncert zespołu Celtic Tree oraz promocję książki "Nowy Początek". Gorąco polecamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Festiwal rowerowy Together

li.
21

III Festiwal rowerowy TogetherW najbliższą sobotę, 26 listopada 2016 roku, w MDK w Lublińcu odbędzie się III Festiwal rowerowy Together. W programie m.in. koncert zespołu Albo i Nie oraz premiera książki „Ostatnie Okrążenie” relacjonującej tegoroczną wyprawę NINIWA Team wokół Morza Czarnego. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IX rajd Tour de Kokotek

wrz.
13

IX rajd Tour de KokotekZapraszamy do wzięcia udziału w IX rajdzie rowerowym Tour de Kokotek. W tym roku trochę rewolucyjnych usprawnień! Mierzenie czasu numerkami z czipem, starty grupowe, a w najsilniejszej kategorii do przejechania prawie 60 km, a w tym nowość – dwa okrążenia zamiast jednej pętli. Możliwość zapisów online. Szczegóły w artykule.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

II Festiwal Rowerowy „Together”

li.
12

II Festiwal Rowerowy „Together”Mrożące krew w żyłach pościgi, zerwane łańcuchy, wiatr we włosach i nieskrępowana wolność! Wysiłek, pot, czasem łzy, przyjaźń, wspólna intencja i wielka przygoda. To wszystko łączy „fanatyków” dwukołowych środków transportu, jadących w różne strony świata pod szyldem Wypraw Rowerowych „Together” – jedź z nami! Gdzie dojechali? Co przeżyli? Jakich ludzi poznali? Co spotkało ich po drodze? Tego wszystkiego – i jeszcze więcej! – dowiesz się na II Festiwalu Rowerowym „Together”, który odbędzie się 21.11.2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Powitanie rowerzystów NINIWA Team

wrz.
10

Powitanie rowerzystów z wyprawy W niedzielne popołudnie, 13 września 2015 r. Niniwa Team zaprasza wszystkich chętnych do powitania rowerzystów powracających z wyprawy „Radość Życia”. Spotkanie odbędzie się w Kokotku na terenie Centrum Formacji NINIWA. Początek radosnegoo oczekiwania o godzinie 17:00.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wyprawa 2015 – Radość Życia

cz.
30

Wyprawa 2015 – Radość Życia NINIWA Team była już w 42 krajach świata i przejechała ponad 36 tys. km! Jakie wyzwanie można sobie jeszcze postawić? Czy można pojechać gdzieś dalej, trudniej, ostrzej? Pewnie, że tak! W tym roku grupa skieruje się na Wyspy Brytyjskie, by tam nieść ewangeliczne wezwanie ubogim – Polakom, którzy z różnych powodów byli zmuszeni wyemigrować, a obecnie nierzadko tęsknią za rodzinami, przyjaciółmi, językiem…

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rekordowa wyprawa NINIWY Team

kw.
07

NINIWA TeamI ruszyli! Tego jeszcze nie było! Wyprawy NINIWY Team pobijają kolejne rekordy, tym razem ilościowe! Ponad 60 osób dzisiaj punktualnie o godzinie 6.00 stawiło się w kościele w Kokotku na Eucharystii, po której rowerzyści zostali rozdzieleni na 4 mniejsze grupy i z radością wyruszyli na wyprawę przygotowawczą przed wyprawą wakacyjną na Wyspy Brytyjskie.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Polska-Syberia: Dzień 39

cz.
11

Niniwa TeamZnowu w drodze! Dwa dni odpoczynku, to stanowczo za dużo dla NINIWY Team. Szczęśliwie dzisiaj siedzieli już za kierownicami. Nawet pogoda dawała im znak, żeby dłużej nie zwlekali z jazdą. Deszczowy poranek skutecznie wygonił ich z Astany. Pierwsze 50 km minęło „dość” spokojnie. Rowerzyści byli pod niesamowitym wrażeniem stepowych krajobrazów, których dopełnieniem był wielki teatr na niebie. Wiatr przepędzał po nieboskłonie ciemne chmurzyska, spomiędzy których co chwilę uśmiechało się słońce. Grupa przejechała do tej pory 5250 km.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Polska - Syberia: Dzień 38

cz.
10

Niniwa TeamRowerzyści Niniwa Team tradycyjnie niedzielę spędzili na odpoczynku. Korzystając z okazji uczestnicy wyprawy zwiedzili Astanę, stolicę Kazachstanu. Kilkugodzinny spacer utwierdził ich w przekonaniu, że jest to niewątpliwie piękne miasto do opisu którego można użyć słow: przestrzeń, monumentalny, wyjątkowe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Polska - Syberia, dzień 29: Kazachstan

cz.
01

Niniwa TeamBilans dnia to 164 km. Rowerzyści Niniwa Team przekroczyli granicę i znajdują się już na terenie Kazachstanu. Granicę przekroczyli bez zbędnych formalności, a całość zajęła im poniżej godziny. Na drugim postoju spotkali Toniego, osiemnastoletniego chłopaka, który z Hongkongu jedzie na rowerze do Barcelony. Bardzo ambitny plan! Na jego trasie znalazła się również Astana, do której zmierzają uczestnicy wyprawy Polska-Syberia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - NINIWA Team