Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Urodziny Kubusia Puchatka

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Urodziny Kubusia Puchatka z MPBP

paź.
03

Urodziny Kubusia Puchatka z MPBPMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na Urodziny Kubusia Puchatka. Początek imprezy 20 października 2017 r. godz. 17.00 w Muzeum Edyty Stein. Zgłoszenia przyjmowane są we wszystkich naszych placówkach od 5 do 16 października. Warunkiem udziału jest posiadanie zaproszenia. Każdy z uczestników proszony jest o wykonanie kartki urodzinowej dla Solenizanta, najciekawsza kartka wykonana samodzielnie, zostanie nagrodzona. WSTĘP WOLNY!!! Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Urodziny Kubusia Puchatka

paź.
10

Urodziny Kubusia PuchatkaMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na Urodziny Kubusia Puchatka, które odbywać się będą w piątek, 21 października, w Muzeum Edyty Stein. Początek imprezy o godz. 17:00. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Urodziny Kubusia Puchatka w Muzeum Edyty Stein

paź.
06

Urodziny Kubusia Puchatka

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na Urodziny Kubusia Puchatka. Początek imprezy 16 października godz. 17:00 w Muzeum Edyty Stein (Lubliniec, ul. E. Stein 2). Zgłoszenia przyjmowane są we wszystkich placówkach bibliotecznych do 12 października.<--break->

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Urodziny Kubusia Puchatka

wrz.
28

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na Urodziny Kubusia Puchatka. Przyjęcie urodzinowe odbędzie się 24 października (od godz.17.00 do 19.00) w MUZEUM EDYTY STEIN. Zgłaszać się można osobiście w Filii nr 3 (ul. Powstańców Śl. 48) lub telefonicznie (883406523) do 20.10.2014 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Urodziny Kubusia Puchatka