Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Koszęcin

XIX Wielki Piknik Artystyczny Święto Śląska

cz.
21

XIX Wielki Piknik Artystyczny Święto ŚląskaZespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprasza do swojej siedziby Zespołu Pałacowo-Parkowego, przy ul. Zamkowej 3 w Koszęcinie na kolejną edycję Pikniku Artystycznego „Święto Śląska”. Przez trzy dni, od 30 czerwca do 2 lipca 2017 r., Zespół będzie świętował 64. urodziny i zakończenie sezonu artystycznego. Wstęp na teren imprezy jest wolny. Poniżej plan spotkania oraz plakat promujący.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

XII Festiwal Śląskie Smaki w Koszęcinie

cz.
08

XII Festiwal Śląskie Smaki w KoszęcinieZapraszamy na wyjątkowe wydarzenie kulinarne: XII Festiwal Śląskie Smaki, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. w Koszęcinie, w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" przy ul. Zamkowej 3. Rozpoczęcie o godz. 13:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zajęcia Kółka Modelarskiego

st.
10

Zajęcia Kółka ModelarskiegoKółko Modelarskie „Broń i Barwa” z Koszęcina serdecznie zaprasza na zajęcia modelarskie. W styczniu będą się również odbywać dodatkowe warsztaty w ferie zimowe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Widowisko z okazji Dnia Niepodległości

li.
09

Widowisko słowno-muzyczne z okazji Dnia NiepodległościWójt Gminy Koszęcin oraz nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Koszęcinie zapraszają na widowisko słowno-muzyczne z okazji Dnia Niepodległości, które odbędzie się już jutro, 10 listopada w starym parku w Koszęcinie. Początek o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rodzinna Majówka w Koszęcinie

kw.
28

Rodzinna Majówka w KoszęcinieWójt Gminy Koszęcin zaprasza na Rodzinną Majówkę, która odbędzie się 3 maja 2016 roku w Leśnej Dolinie (Koszęcin, ul. Sportowa 1). Poniżej zamieszczamy program.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Bieg Niepodległości

paź.
29

Bieg Niepodległości w LublińcuBieg Niepodległości w Lublińcu to już tradycja. W tym roku, po raz pierwszy bieg odbędzie się też w Koszęcinie. 11 listopada 2015 r. ogodz. 10:00 na stadionie Sparty Lubliniec przy ul. 74 Pułku Piechoty odbędzie się kolejna edycja Biegu Niepodległości. Do pokonania będzie dystans 2,5 km.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IV Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin 2015

lt.
11

Dom Kultury w Koszęcinie oraz Kółko Modelarskie „Broń i Barwa” w Koszęcinie zapraszają na IV Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin, który odbędzie się w dniach 27-28.03.2015 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Koszęcinie przy ul. Sobieskiego 7.Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Piknik Leśno - Łowiecki „CIETRZEWISKO”

sie.
04

IV RODZINNY PIKNIK ŁOWIECKO – LEŚNY „CIETRZEWISKO” Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprasza do Koszęcina na IV Rodzinny Piknik Leśno - Łowiecki „CIETRZEWISKO”, który odbędzie się 10 i 11 sierpnia 2013 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koszęcinie (ul. Sportowa 1). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Rotmistrz Witold Pilecki - Ochotnik do Auschwitz"

lp.
09

Rotmistrz Witold Pilecki - Ochotnik do AuschwitzW dniach od 1 do 31 lipca 2013 r. w Domu Kultury im. Walentego Roździeńskiego w Koszęcinie (ul. Jana III Sobieskiego 11a) prezentowana będzie wystawa „Rotmistrz Witold Pilecki - Ochotnik do Auschwitz”. Ekspozycja została przygotowana przez Jacka Jaśkiewicza ze Stowarzyszenia Solidarność Walcząca. Organizatorem prezentacji wystawy jest OBEP IPN w Katowicach we współpracy z Domem Kultury im. Walentego Roździeńskiego w Koszęcinie i Stowarzyszeniem Solidarność Walcząca we Wrocławiu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Święto Śląska - program imprezy

cz.
12

Święto ŚląskaW piątek 28 czerwca rozpocznie się wielki, trzydniowy piknik artystyczny Zespołu "Śląsk", organizowany z okazji rocznicy powstania Zespołu i zakończenia kolejnego sezonu artystycznego, a jest to sezon wyjątkowy, gdyż Zespół obchodzi 60 - lecie swojego istnienia. Z tej okazji piątek będzie dniem otwartym, wstęp na teren siedziby „Śląska” będzie bezpłatny. Dla gości przygotowano szereg atrakcji i niespodzianek.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Koszęcin