Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Koszęcin

Zajęcia Kółka Modelarskiego

st.
10

Zajęcia Kółka ModelarskiegoKółko Modelarskie „Broń i Barwa” z Koszęcina serdecznie zaprasza na zajęcia modelarskie. W styczniu będą się również odbywać dodatkowe warsztaty w ferie zimowe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Widowisko z okazji Dnia Niepodległości

li.
09

Widowisko słowno-muzyczne z okazji Dnia NiepodległościWójt Gminy Koszęcin oraz nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Koszęcinie zapraszają na widowisko słowno-muzyczne z okazji Dnia Niepodległości, które odbędzie się już jutro, 10 listopada w starym parku w Koszęcinie. Początek o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rodzinna Majówka w Koszęcinie

kw.
28

Rodzinna Majówka w KoszęcinieWójt Gminy Koszęcin zaprasza na Rodzinną Majówkę, która odbędzie się 3 maja 2016 roku w Leśnej Dolinie (Koszęcin, ul. Sportowa 1). Poniżej zamieszczamy program.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Bieg Niepodległości

paź.
29

Bieg Niepodległości w LublińcuBieg Niepodległości w Lublińcu to już tradycja. W tym roku, po raz pierwszy bieg odbędzie się też w Koszęcinie. 11 listopada 2015 r. ogodz. 10:00 na stadionie Sparty Lubliniec przy ul. 74 Pułku Piechoty odbędzie się kolejna edycja Biegu Niepodległości. Do pokonania będzie dystans 2,5 km.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

IV Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin 2015

lt.
11

Dom Kultury w Koszęcinie oraz Kółko Modelarskie „Broń i Barwa” w Koszęcinie zapraszają na IV Gminny Konkurs Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin, który odbędzie się w dniach 27-28.03.2015 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Koszęcinie przy ul. Sobieskiego 7.Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Piknik Leśno - Łowiecki „CIETRZEWISKO”

sie.
04

IV RODZINNY PIKNIK ŁOWIECKO – LEŚNY „CIETRZEWISKO” Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprasza do Koszęcina na IV Rodzinny Piknik Leśno - Łowiecki „CIETRZEWISKO”, który odbędzie się 10 i 11 sierpnia 2013 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koszęcinie (ul. Sportowa 1). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Rotmistrz Witold Pilecki - Ochotnik do Auschwitz"

lp.
09

Rotmistrz Witold Pilecki - Ochotnik do AuschwitzW dniach od 1 do 31 lipca 2013 r. w Domu Kultury im. Walentego Roździeńskiego w Koszęcinie (ul. Jana III Sobieskiego 11a) prezentowana będzie wystawa „Rotmistrz Witold Pilecki - Ochotnik do Auschwitz”. Ekspozycja została przygotowana przez Jacka Jaśkiewicza ze Stowarzyszenia Solidarność Walcząca. Organizatorem prezentacji wystawy jest OBEP IPN w Katowicach we współpracy z Domem Kultury im. Walentego Roździeńskiego w Koszęcinie i Stowarzyszeniem Solidarność Walcząca we Wrocławiu.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Święto Śląska - program imprezy

cz.
12

Święto ŚląskaW piątek 28 czerwca rozpocznie się wielki, trzydniowy piknik artystyczny Zespołu "Śląsk", organizowany z okazji rocznicy powstania Zespołu i zakończenia kolejnego sezonu artystycznego, a jest to sezon wyjątkowy, gdyż Zespół obchodzi 60 - lecie swojego istnienia. Z tej okazji piątek będzie dniem otwartym, wstęp na teren siedziby „Śląska” będzie bezpłatny. Dla gości przygotowano szereg atrakcji i niespodzianek.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Letnia Szkoła Artystyczna

kw.
28

 Letnia Szkoła ArtystycznaWszystkich, którzy szukają pomysłu na niepowtarzalne spędzenie wakacji, zapraszamy do Koszęcina. Ruszył nabór uczestników Letniej Szkoły Artystycznej w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", która odbędzie się w tym roku od 3 lipca do 9 sierpnia br. Podczas VII edycji Letniej Szkoły Artystycznej odbędą się: Warsztaty Polskich Tańców Ludowych i Narodowych, Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego oraz Warsztaty Taneczne dla Zespołów Artystycznych. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez znakomitych pedagogów Zespołu "Śląsk" oraz zaproszonych gości. Miejscem spotkania młodych artystów będzie siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Nabór trwa do 31 maja br. Ilość miejsc ograniczona.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kabaret SMILE

lt.
20

Kabaret SmileDom Kultury w Koszęcinie zaprasza na występ kabaretu SMILE, który odbędzie się 1 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 25 zł. Przedsprzedaż pod numerem telefonu: 34 357 61 04.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Koszęcin